1 All Systems Tea Tree Oil antibakterinis aliejus

 • 1 All Systems Tea Tree Oil antibakterinis aliejus

  Kaina 34.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Tik internetu

  Arbatmedžio aliejus yra veiksmingas plataus veikimo spektro baktericidas, jis taip pat veiksmingai kovoja su kai kuriomis grybelinėmis infekcijomis.

  Daugeliu atvejų jis gali pakeisti apsunkinantį gydymą antibiotikais ir sintetiniais vaistais. Jis yra saugus sveikiems audiniams ir nestabdo ląstelių atsinaujinimo bei vystymosi.

  Tai nuostabus antiseptikas. Arbatmedžio aliejus yra stiprus organinis tirpiklis, sugeria pūlius iš opų ir užkrėstų žaizdų, neutralizuoja daugumos vabzdžių nuodus.

  Arbatmedžio aliejus ramina įpjovimus ir (malšina skausmą) nudegimus ir vabzdžių įkandimus. Skirtingai nuo daugelio antiseptikų, jis turi veiksmingesnį baktericidinį poveikį. Kaip natūralus tirpiklis, jis prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir pasiekia užkrėstas ląsteles. Sudėtyje yra labai kartaus ingrediento, neutralaus kūnui, kuris veiksmingai atgraso gyvūną nuo užkrėstos odos vietos laižymo ar kandžiojimosi. Tai skatina greitesnį gijimą.

  Sudėtis (anglų kalba):
  Dejonizuotas vanduo, melaleukos aliejus, izopropilo alkoholis, amodimetikonas (ir) lajaus trimonio chloridas (ir) nonoksinolis-10, PPG-12PEG-65 lanolino aliejus, kokodimonio hidrokspropilo hidrolizuotas kolagenas, oletas 20, probenbenas, metilparanas 2, 0, polisorbatas 2,0. Denatonio benzoatas (Beetrix).