Acana Adult Dog sausas maistas šunims

 • Acana Adult Dog sausas maistas šunims

  Kaina 59.90
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 59,9 taškus.

  Visų veislių, suaugusiems šunims su vištiena ir plekšnėmis. 60 % gyvūninių ingredientų ir 40 % daržovių, vaisių bei žolelių.

  Gamintojas
 • Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.

  Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Štai kodėl mūsų ACANA Adult Dog sauso šunų maisto receptas yra apgalvotai sukurtas taip, kad atitiktų visų dydžių ir veislių suaugusių šunų poreikius. Šiame recepte net 60 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ar neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 40 %. Visi naudojami produktai yra švieži tarsi tiesiai iš ūkininkų turgaus.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.


  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvūninės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti savo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkių. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.


  Sudėtis: Šviežia vištiena (14 %), vištienos miltai (14 %), raudonieji lęšiai, žalieji žirniai, avinžirniai, švieži vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (5,5 %), silkių miltai (5 %), vištienos riebalai (5 %), kalakutienos miltai (5 %), kiaušiniai (4 %), neapdirbtos plekšnės (4 %), žuvų aliejus (3 %), žalieji lęšiai, geltonieji žirniai, žirnių ląsteliena, žirnių krakmolas, neapdirbtos kalakuto kepenys (0,5 %), druska, džiovinti rudadumbliai, švieži obuoliai, švieži sviestiniai moliūgai, šviežios morkos, šviežios kriaušės, švieži moliūgai, šviežios cukinijos, švieži burokėlių lapai, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži ropių lapai, mėlynės, spanguolės, saskatūno uogos, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, tikrasis margainis, ciberžolė.

  Priedai / 1 kg. Technologiniai priedai: iš aliejaus gaunamas tokoferolių ekstraktas (1b306(i)) 121 mg, citrinos rūgštis (3a300) 40 mg, rozmarino ekstraktas 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chloridas (3a890) 700,0 mg, cinkas (3b606) 75 mg, varis (3b406) 11,0 mg, vitaminas B1 (3a821) 25,0 mg, vitaminas B5 (3a841) 8,0 mg, vitaminas B6 (3a831) 7,5 mg, vitaminas A (3a672a) 1875 TV, vitaminas D3 (3a671) 250 TV, vitaminas E (3a700) 115 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) NCIMB 10415: 2,2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 29,0 %, žali riebalai 17,0 %, žali pelenai 7,0 %, žalia ląsteliena 5,0 %, drėgnis 12,0 %, kalcis 1,3 %, fosforas 1,0 %, Omega-6 riebalų rūgštys 2,6 %, Omega-3 riebalų rūgštys 1,0 %, DHA/EPA 0,3 %/0,3 %.

  Metabolizuojama energija: 3510 kcal/kg (421 kcal 250 ml/120 g puodelyje). Kalorijų paskirstymas: 29 % iš baltymų, 30 % iš angliavandenių ir 41 % iš riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Ar Acana Adult Dog sausas maistas šunims turi dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų?
   Ne, Acana Adult Dog sausas maistas šunims neturi dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
  • Kokius ingredientus naudoja Acana Adult Dog sausame maiste šunims?
   Acana Adult Dog sausame maiste šunims naudojami kokybiški gyvūniniai ingredientai, tokie kaip švieža kanadietiška vištiena ar neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, sudarantys apie 40% visos sudėties.
  • Kur gaminamas Acana Adult Dog sausas maistas šunims?
   Acana Adult Dog sausas maistas šunims gaminamas Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.
  • Kuo Acana Adult Dog sausas maistas šunims yra išskirtinis?
   Acana Adult Dog sausas maistas šunims yra išskirtinis dėl to, kad jis yra praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais, naudoja viso grobio (WholePrey) sąvoką, yra pagamintas iš šviežų, neapdirbtų ir iš vietinių ūkių ingredientų, bei turi trokštamą skonį.