Acana Free-Run Duck sausas šunų maistas

 • Acana Free-Run Duck sausas šunų maistas

  Kaina 82.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 82,5 taškus.

  Sudėtyje gausu laisvai laikomų ančių mėsos - 50%, šaltyje išdžiovintos kepenys, šviežios kriaušės, moliūgas ir kvapusis moliūgas.

  Gamintojas
 • Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Free-Run Duck gausu laisvai laikomų ančių mėsos.

  Skirtas visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims.Acana tai – biologiškai tinkamas maistas šunims ir katėms su daug šviežios, įvairių rūšių mėsos, viso grobio (whole prey) koncepcija, žemas glikeminis indeksas ir aukščiausios kokybės regioniniai ingredientai. Yra keturios produktų linijos – Classics, Heritage, Singles ir Regionals.

  Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Free-Run Duck gausu laisvai laikomų ančių mėsos – 50%, kuri pristatoma šviežia laikantis wholeprey koncepcijos, šaltyje išdžiovintos kepenys suvilios net išrankius valgytojus. Šviežios kriaušės, moliūgas ir kvapusis moliūgas aprūpina tirpiomis skaidulomis, kurios ramina jautrų skrandį.

  Mūsų apdovanojimus pelniusi Biologically Appropriate (biologiškai tinkama) filosofija yra paprasta: kokybė, šviežumas ir mėsos įvairovė, dieta, kuria valgyti šunys yra natūraliai išsivystę, sumažinant angliavandenių ir sintetinių ingredientų kiekį, kurie nebūdingi natūraliai jūsų šuns dietai.

  DAUG MĖSOS (50%)

  Jūsų šuo yra mėsėdis ir biologiškai prisitaikęs prie mitybos, kurioje daug mėsos. Turi aštrius dantis, tvirtą žandikaulį ir trumpą virškinimo traktą, naminiai šunys yra anatomiškai prisitaikę įsisąvinti mėsos baltymus ir riebalus.

  Štai kodėl ACANA Free-Run Duck pašare net 50% neapdirbtos antienos.

  DAUG BALTYMŲ (31%)

  Visiškai be žirnių arba bulvių baltymų koncentratų, kurie šiandien yra dažnai naudojami šunų pašaruose. ACANA sudėtyje daug aukščiausios kokybės baltymų iš gyvulinės kilmės ingredientų, tai padeda palaikyti raumenų masę ir maitina šunį pagal jo evoliucinius poreikius.

  DIDELIS ŠVIEŽIOS MĖSOS KIEKIS (1/2)

  Mes naudojame šviežią mėsą, kuri pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis. Štai kodėl ½ antienos ACANA Free-Run Duck pašare yra šviežia ir ½ yra džiovinta.

  VIENOS RŪŠIES GYVŪLINIŲ BALTYMŲ ŠALTINIS (1)

  ACANA Free-Run Duck pašaras pagamintas su vienos rūšies gyvūliniais baltymais.

  NEDAUG ANGLIAVANDENIŲ (30%)

  Jūsų šuns natūralioje dietoje yra labai mažai angliavandenių, kurie yra pagrindinė nutukimo ir diabeto priežastis. Štai kodėl ACANA sudėtyje nedaug angliavandenių ir todėl greituosius angliavandenius (tokius kaip kukurūzus ir ryžius) pakeitė žemą glikemijos indeksą turinčiais vaisiais ir daržovėmis.

  TIK 3 PAPILDAI

  Skirtingai nei įprastiniuose šunų pašaruose, ACANA pašare daug mėsos laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos, kuri aprūpina natūraliomis maistinėmis medžiagomis ir taip sumažina ilgus sintetinių priedų ir papildų sąrašus.

  Sudėtis: Šviežia antiena (18%), antienos mėsos miltai (17%), žalieji žirneliai, raudonieji lęšiai, šviežios antienos organai (kepenys, širdis, inkstai) (7%), antienos riebalai (6%), šviežios Bartlett veislės kriaušės (4%), garbanzo pupelės, žalieji lęšiai, geltonieji žirneliai, džiovintos antienos kremzlės (2%), lęšių skaidulos, jūros dumbliai (1,2%)( natūralus DHA ir EPA šaltinis), šviežias kvapusis moliūgas, šviežias moliūgas, džiovinti rudieji dumbliai, išdžiovintos šaltyje antienos kepenys (0,1%), druska, šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, trūkažolės šaknys, ciberžolės šaknys, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės, erškėtuogės.

  Priedai. Technologiniai priedai: tokoferolis kuriame gausu natūralaus ekstrakto.

  Mitybos priedai: Vitaminas E:100IU, E6 (Cinkas): 100mg, E4(varis): 10mg.

  Maisto medžiagų kiekis: Žali baltymai 31%, žali riebalai 15%, žali pelenai 7,5%, žalios skaidulos 5%, drėgmė 12%, kalcis 1,3%, fosforas 0,9%, Omega – 6 2,2%, Omega -3 0,8%, DHA-EPA 0,15% / 0,1%, Gliukozaminas 1200mg/kg, Chondroitinas 1000mg/kg

  Šėrimo nurodymai

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti.

  Pratinant šunį prie naujo ėdalo, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu ėdalu, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

  Maitinimo normos

  Naudoti standartinį 250ml / 120g matavimo indelį. Patiekti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Reguliariai lankykitės pas veterinarijos gydytoją. Norėdami išlaikyti šviežumą, rekomenduojame maišą laikyti sandariai uždarytą, vėsioje, sausoje vietoje. 

   

  • Kokią mėsos kiekį Acana Free-Run Duck sausame maitinyje šunims yra?
   Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Free-Run Duck gausu laisvai laikomų ančių mėsos, kurios sudaro 50% pašaro sudėties.
  • Kam skirtas Acana Free-Run Duck sausas maistas šunims?
   Acana Free-Run Duck sausas maistas skirtas visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims.
  • Kokia yra Acana maitinimo filosofija?
   Acana maitinimo filosofija yra Biologically Appropriate (biologiškai tinkama), kuri pagrįsta kokybe, šviežumu ir mėsos įvairove. Acana pašaruose yra daug šviežios, įvairių rūšių mėsos, whole prey koncepcija, žemas glikeminis indeksas ir aukščiausios kokybės regioniniai ingredientai.
  • Kokios yra svarbiausios Acana Free-Run Duck pašaro savybės?
   Acana Free-Run Duck pašaro savybės yra gausus mėsos ir baltymų kiekis, didelis šviežios mėsos kiekis, vienos rūšies gyvūlinių baltymų šaltinis, mažas angliavandenių kiekis ir minimalus sintetinių priedų kiekis.