Acana Grasslands sausas maistas šunims

 • Acana Grasslands sausas maistas šunims

  Kaina 21.90 
  22.90  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims. 70% gyvūninių ingredientų, 30% daržovių, vaisių ir žolelių. Ėriena, antiena, kiaušiniai ir gėlavandenės žuvys. Baltymų įvairovė jūsų augintiniui tikrai patiks.

  Gamintojas
 • Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra apgalvotas bei svarbus. Acana Grassland suaugusių šunų recepte net 70% kokybiškų gyvulinių ingredientų, tokių kaip rančoje užauginta ėriena, antiena, kiaušiniai ir gėlavandenės žuvys. Gyvuliniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 30%. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški. Nenaudojami dirbtiniai dažikliai, skonių stiprikliai ar konservantai.

  - Pirmieji trys ingredientai yra neapdirbta ėriena, antiena ir švieži kiaušiniai, todėl šiame recepte gausu maistinių medžiagų ir didelis baltymų kiekis.
  - Sudėtyje gausu daržovių ir vaisių, tokių kaip špinatai, moliūgai, morkos, obuoliai ir kriaušės, kurie yra maistingi ir turi daug skaidulų.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Sudėtyje yra šaltyje džiovintų ingredientų, kurie dar labiau sustiprina gerą granulių skonį.
  - Receptai sukurti Kanadoje.

  Kuo Acana maistas išskirtinis:

  Praturtintas gyvulinės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvulinės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti jo evoliucinius poreikius.

  Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.

  Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkininkų. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.

  Trokštamas skonis. Receptas papildytas liofilizuotomis (šaltyje džiovintomis) kepenėlėmis, jog būtų išgautas dar geresnis skonis.

  Sudėtis: Neapdirbta ėriena (8.5%), neapdirbta antiena (8.5%), kiaušiniai (8%), ėrienos miltai (8%), silkės miltai (7%), kalakutienos miltai (7%), žalieji žirneliai, raudonieji lęšiai, avinžirniai, neapdirbtos gėlavandenių ežerų žuvys* (5%), žuvų taukai (4%), neapdirbtos ėrienos kepenys (4%), antienos kepenys (4%), neapdirbta kalakutiena (4%), žalieji lęšiai, pinto pupelės, geltonieji žirneliai, lęšių skaidulos, antienos riebalai (2%), žirnių krakmolas, džiovinti rudadumbliai, švieži moliūgai, šviežias kvapusis moliūgas, šviežios morkos, švieži obuoliai, šviežios kriaušės, šviežios cukinijos, džiovintos trūkažolės šaknys, šaltyje džiovinta antiena ir kepenys, šaltyje džiovinta ėriena ir kepenys, šviežias lapinis kopūstas, švieži špinatai, švieži ropių lapai, švieži burokėlių lapai, spanguolės, mėlynės, saskatūno uogos, ciberžolė, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės, erškėtuogės. *Įvairus neapdirbtų žuvų mišinys – omulis, sykas, šiaurinė lydeka ir kefalė.

  Priedai:Technologiniai priedai: tokoferolio ekstraktas iš augalinių aliejų 308 mg, citrinos rūgštis 40 mg. Sensoriniai priedai: Rozmarino ekstraktas: 105 mg. Maistiniai priedai: cinkas (3b606) 150 mg, varis (3b406) 11 mg, vitaminas B1 (3a821) 25 mg, vitaminas B5 (3a841) 8 mg, vitaminas B6 (3a831) 7.5 mg, vitaminas E (3a700) 50 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) ncimb 10415: 2.2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 35%, žali riebalai 17%, žali pelenai 8%, žalia ląsteliena 6%, kalcis 1.7%, fosforas 1.2%, Omega-6 riebalų rūgštys 2.3%, Omega-3 riebalų rūgštys 1%, DHA/EPA 0.2%/0.2%, drėgmė 12%.

  Energetinė vertė: Metabolizuojama energija yra 3810 kcal/kg (457 kcal 250 ml/120 g puodelyje), 37% iš baltymų, 23% iš angliavandenių ir 40% iš riebalų.

  Šėrimo nurodymai
  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti. Pratinant šunį prie naujo ėdalo, reikia laiko tam, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie turtingesnių Acana šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu ėdalu, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma. 

   

  • Kokios yra ACANA Grasslands suaugusių šunų receptės sudėtis?
   ACANA Grasslands suaugusių šunų receptėje yra 70% kokybiškų gyvulinių ingredientų, tokių kaip neapdirbta ėriena, antiena, kiaušiniai ir gėlavandenės žuvys. Taip pat sudėtyje yra apie 30% vaisių, daržovių ir žolelių. Recepte nenaudojami dirbtiniai dažikliai, skonio stipriklių ar konservantai.
  • Kokie yra ACANA Grasslands maisto privalumai?
   ACANA Grasslands maistas turi šiuos privalumus:
   - Pirmieji trys ingredientai yra neapdirbta ėriena, antiena ir švieži kiaušiniai, todėl šioje receptoje yra daug maistinių medžiagų ir baltymų.
   - Sudėtyje yra daug daržovių ir vaisių, tokių kaip špinatai, moliūgai, morkos, obuoliai ir kriaušės, kurie yra maistingi ir turintys daug skaidulų.
   - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
   - Sudėtyje yra šaltyje džiovintų ingredientų, kurie sustiprina granulių skonį.
   - Receptas sukurtas Kanadoje.
  • Ką reiškia "Viso grobio (WholePrey)" supermaistas ACANA maiste?
   "Viso grobio (WholePrey)" principas ACANA maiste reiškia, kad paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai yra naudojami kaip natūralios maistinės medžiagos. Šios medžiagos yra pateikiamos patogiausioje formoje.
  • Iš kur gaunami ingredientai ACANA maistui ir ar jie kokybiški?
   ACANA maisto ingredientai gaunami iš vietinių ūkininkų ir pristatomi švieži bei neapdirbti. Visi naudojami ingredientai yra kokybiški ir tik patikimų tiekėjų.
  • Kaip ACANA maistas yra praturtintas skonio?
   ACANA maistas yra praturtintas skonio liofilizuotomis (šaltyje džiovintomis) kepenėlėmis, kurios suteikia dar geresnį skonį.