Acana Pacifica sausas maistas šunims

 • Acana Pacifica sausas maistas šunims

  Kaina 21.90 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 21,9 tašką.

  Visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims. 70% gyvūninių ingredientų, 30% daržovių, vaisių ir žolelių. Skumbrė, silkė ir plekšnė.

  Gamintojas
 • Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.

  Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Acana Pacifica suaugusių šunų recepte net 70% kokybiškų gyvulinių ingredientų, tokių kaip skumbrė, silkė, jūrų lydeka ir plekšnė. Gyvuliniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 30%. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.
  - Pirmieji trys ingredientai yra skumbrė, silkė ir plekšnė, todėl šiame recepte gausu maistinių medžiagų ir didelis baltymų kiekis.
  - Sudėtyje gausu daržovių ir vaisių, tokių kaip špinatai, moliūgai, morkos, obuoliai ir kriaušės, kurie yra maistingi ir turi daug skaidulų.
  - Granulės padengtos liofilizuotomis menkėmis ir kepenėlėmis.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Receptai sukurti Kanadoje.

  Kuo Acana maistas išskirtinis:
  - Praturtintas gyvulinės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvulinės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti jo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkininkų. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkininkų. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.

  Sudėtis: neapdirbta silkė (14%), neapdirbta skumbrė (11%), neapdirbta plekšnė (9%), dehidratuota silkė (7%), dehidratuota skumbrė (7%), dehidratuotas žydrasis merlangas (7%), žirneliai, raudonieji lęšiai, avinžirniai, žalieji lęšiai, žuvų aliejus (1%), neapdirbta jūrų lydeka (4.5%), neapdirbtas jūrinis ešerys (4.5%), Pinto pupelės, geltonieji žirneliai, žirnių krakmolas, saulėgrąžų aliejus, lęšių skaidulos, džiovinti rudieji dumbliai, šaltyje džiovinta mankė ir kepenėlės, šviežias moliūgas, šviežias sviestinis moliūgas, šviežios morkos, švieži obuoliai, šviežios kriaušės, šviežios cukinijos, džiovintos cikorijos šaknys, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži ropės žalumynai, švieži runkelių žalumynai, šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, šviežios Saskatūno uogos, ciberžolė, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, erškėtuogės.

  Sudėties analizė: žali baltymai 35%, žali riebalai 17%, žali pelenai 7%, žalia ląsteliena 6%, kalcis 1,3%, fosforas 1%, Omega-6 riebalų rūgštys 2%, Omega-3 riebalų rūgštys 2%, DHA/EPA 0,9%/0,7%, drėgmė 12%.

  Priedai (per 1kg): Technologiniai priedai: tokoferolio ekstraktas iš augalinių aliejų 308 mg, citrinos rūgštis 40 mg. Sensoriniai priedai: Rozmarino ekstraktas: 105 mg. Maistiniai priedai: cinkas (3b606) 105 mg, varis (3b406) 11 mg, vitaminas B1 (3a821) 25 mg, vitaminas B5 (3a841) 8 mg, vitaminas B6 (3a831) 7.5 mg, vitaminas E (3a700) 100 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) ncimb 10415: 2.2×10^6 CFU.

  Energetinė vertė: Metabolizuojama energija yra 3850 kcal/kg (462 kcal 250 ml/120 g puodelyje), 36% iš baltymų, 24% iš angliavandenių ir 40% iš riebalų.

  Šėrimo nurodymai
  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti. Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko tam, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie turtingesnių Acana šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

  Maitinimo normos: Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti. Pratinant šunį prie naujo ėdalo, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu ėdalu, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma. 

   

  • Ar Acana Pacifica sausas maistas šunims yra be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų?
   Taip, Acana Pacifica sauso maisto šunims sudėtyje nėra dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
  • Kokie yra pagrindiniai Acana Pacifica sauso maisto šunims ingredientai?
   Acana Pacifica sauso maisto šunims sudėtyje yra 70% kokybiškų gyvulinių ingredientų, tokių kaip skumbrė, silkė, jūrų lydeka ir plekšnė. Taip pat yra subalansuotų vaisių, daržovių ir žolelių, sudarančių apie 30% sudėties. Visi ingredientai yra švieži ir kokybiški.
  • Kokius naudingus ingredientus galima rasti Acana Pacifica sauso maisto šunims sudėtyje?
   Acana Pacifica sauso maisto šunims sudėtyje yra įvairių daržovių ir vaisių, tokių kaip špinatai, moliūgai, morkos, obuoliai ir kriaušės, kurie yra maistingi ir turi daug skaidulų. Taip pat granulės yra padengtos liofilizuotomis menkėmis ir kepenėlėmis.
  • Ar Acana Pacifica sausas maistas šunims turi grūdinių ingredientų?
   Ne, Acana Pacifica sausas maistas šunims neturi grūdinių ingredientų.
  • Iš kur yra kilę receptai Acana Pacifica sausam maistui šunims?
   Acana Pacifica sauso maisto šunims receptai yra sukurti Kanadoje.