MIM Vario Cage - saugiausias narvas rinkoje

 • MIM Vario Cage - saugiausias narvas rinkoje

  Šuo yra geriausias žmogaus draugas, o draugais reikia rūpintis. Visi mes mėgstame imti savo keturkojus su savimi į keliones automobiliu, tačiau kaip užtikrinti jų ir kitų keleivių saugumą? Pristatome MIM Safe Variocage - vienintelį pasaulyje sertifikuotą ir patvirtintą šunų narvą!.

   Taip pat yra atliktas kritimo testas, imituojantis automobilio apvirtimą. Visi šie bandymai buvo atlikti Techninių tyrimų instituto Švedijoje ir visais atvejais Variocage pasirodė žymiai geriau už kitus savo konkurentus ir atitiko, ar net viršijo, organizacijos taikomus saugumo standartus.

  MIM Safe Variocage yra sukonstruotas iš plieno, teleskopinių vamzdžių ir dviem atskiromis dalimis grindims ir luboms - tai suteikia galimybę reguliuoti narvo ilgį, kas ypač naudinga norint pakeisti transporto priemonę. Taip pat avarijos metu grindys, lubos ir teleskopiniai vamzdžiai yra suspaudžiami kartu, taip sumažindami gyvūno ir kitų keleivių sužalojimo riziką. Atlikus tokius pačius saugumo testus su kitais plieniniais narvais, šie išlaužė automobilio galinę sėdynę. Variocage narvas, kaip ir automobiliai, turi deformacinę zoną, tad esant susidūrimui galinė sėdynė turi likti nepažeista ir keleiviai sėdintys gale nesužeisti..

  Narvo konstrukcijoje naudojamos medžiagos apsaugo keturkojį nuo durtinių žaizdų, o konstrukcijos vientisumas neleidžia šuniui tapti pavojingu skraidančiu objektu, būti išmestam iš automobilio susidūrimo metu arba pabėgti po jo. Narvas turi įmontuotą užraktą, o papildomam saugumui šuns šeimininkai gali naudoti papildomą spyną. Variocage turi avarinį išėjimą, kas leidžia saugiai ištraukti šunį iš automobilio po avarijos jeigu narvo durelės neatsidaro arba nėra raktų nuo spynos.

  MIM Safe Variocage yra vienintelis sertifikuotas automobilio narvas pasaulyje, atitinkantis visus saugumo reikalavimus ir užtikrinantis ne tik gyvūno, bet ir keleivių saugumą. Jeigu norite ramiai ir užtikrintai keliauti su savo keturkoju - tai yra geriausias pasirinkimas, kuris tarnaus ilgai ir laimingai!.