Barking Heads sausas maistas šunims

 • Barking Heads Bowl Lickin Goodness maistas šunims

  Pašaras mažų ir vidutinių veislių šunims su ėriena gaminama iš 100% natūralios žolėmis šeriamos avienos. Šis ypač skanus suaugusių šunų receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus.

  75.90 
  Barking Heads Bowl Lickin' Chicken sausas maistas

  Pašaras mažų ir vidutinių veislių šunims gaminamas iš 100% vištų, kurios auginamos laisvai. Maistas pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus. Pagardintas skaniausiomis sodo daržovėmis ir prieskoninėmis žolelėmis.

  74.90 
  Barking Heads Beef Waggington sausas maistas šunims

  Visavertis pašaras vidutinių veislių šunims su jautiena. Šis ypač skanus suaugusių šunų receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus. Pagardintas daržovėmis ir žolelėmis.

  73.90 
  Barking Heads Chop Lickin' Lamb Large sausas maistas šunims

  Visavertis pašaras didelių ir labai didelių veislių suaugusiems šunims su ėriena. Tik aukščiausios kokybės, natūralūs ingredientai.
   

  75.90 
  Barking Heads Pooched Salmon Grain Free sausas maistas šunims

  Pašaras mažų ir vidutinių veislių. 100% natūralios lašišos. Šis itin skanus suaugusių šunų receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus. Receptas su skaniomis saldžiosiomis bulvėmis, žirniais ir žolelėmis.

  76.90 
  Barking Heads šunų maistas Top Dog Turkey Grain Free

  Suaugusiems šunims. Pašaras iš 100% natūralaus laisvai auginamų kalakutų. Šis itin skanus suaugusių šunų receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus. Receptas su skaniomis saldžiosiomis bulvėmis, žirniais ir žolelėmis. 
   

  82.90 
  Barking Heads Doggylicious Duck Grain Free šunų maistas

  Mažų ir vidutinių veislių. Pašaras iš 100% ančių, kurios auginamos laisvai. Šis ypač skanus receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus. Pašaras pagardintas su skaniausiomis saldžiosiomis bulvėmis ir prieskoninėmis žolelėmis.

   

  85.90 
  Barking Heads Golden Years sausas maistas šunims

  Visavertis pašaras senjorams nuo 7 metų amžiaus. Specialiai sukurtas vyresniems šunims. Maistas pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus. Pagardintas skaniausiomis sodo daržovėmis ir prieskoninėmis žolelėmis.

  76.90 
  Barking Heads Fish-N-Delish Grain Free sausas maistas šunims

  Visavertis pašaras mažų ir vidutinių veislių šunims su balta žuvimi, upėtakiu ir lašiša, be grūdų. Gaminamas iš 100% natūralių menkių, juodadėmių menkių ir ledjūrio menkių. Pašaras su saldžiomis bulvėmis, žirniais ir prieskoninėmis žolelėmis.

   

  85.90 
  Barking Heads Fat Dog Slim sausas maistas šunims

  Visavertis pašaras sumažinto kaloringumo mažų ir vidutinių veislių šunims. Specialiai sukurtas šunims, kuriems reikia stebėti svorį. Šis skanus receptas, kuriame yra mažiau riebalų, turi daug skaidulų ir naudoja tik aukščiausios kokybės natūralius ingredientus.
   

  73.90 
  Barking Heads Puppy Days Grain Free sausas maistas šunims

  Pašaras mažų ir vidutinių veislių jauniems šuniukams. Specialiai sukurtas visiems augančio šuniuko poreikiams. Šis itin skanus receptas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir lašišos, naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus.
   

  43.90 
  Barking Heads Bowl Lickin' Chicken Large šunų maistas šunims

  Pašaras didelių ir labai didelių veislių šunims. Gaminamas iš 100% vištų, kurios auginamos laisvai. Šis ypač skanus suaugusių šunų receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus su sodo daržovių ir žolelių mišiniu.
   

  74.90 
  Barking Heads Puppy Days Large Breed sausas maistas šunims

  Pašaras didelių veislių jauniems šuniukams. Specialiai sukurtas receptas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir lašišos, naudojant tik aukščiausios kokybės, natūralius ingredientus. Pagardintas labai skaniomis daržovėmis ir prieskoninėmis žolelėmis.
   

  72.90 
  Barking Heads Chop Lickin' Lamb Small Breed sausas maistas šunims

  Mažų veislių šunims. Pašaras yra gaminamas iš natūraliose pievose ganomų avių. Šis labai skanus receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės natūralius ingredientus. Pašaras pagardintas daržovėmis ir prieskoniais.
   

  37.90 
  Barking Heads Doggylicious Duck Small Breed šunų maistas

  Mažų veislių suaugusiems šunims. Pašaras gaminamas iš 100% natūralių laisvai auginamų ančių. Suaugusių mažų veislių pašaro receptas yra pagamintas naudojant tik aukščiausios kokybės natūralius ingredientus, kuriuos patvirtino veterinarai. 

   

  38.90