Šunų maistas Brit Care

 • Brit Care super-premium šunų maistas buvo sukurtas siekiant pagerinti augintinio gyvenimo kokybę. Pradedama nuo kruopščiai atrinktų aukštos kokybės ingredientų, tokių kaip ėriena, lašiša, silkė, antis ir triušis, kad būtų sukurtos subalansuotos, hipoalerginės formulės, kurios apsaugo nuo maisto netoleravimo ir yra lengvai virškinamos.

  Brit Care sausas maistas taip pat turi funkcinių komponentų, kurie palaiko imunitetą, gerina bendrą būklę ir padeda sumažinti rimtų ligų riziką. Virškinimo traktas ir oda yra du pagrindiniai žinduolių gynybos barjerai, tai yra pagrindiniai imuniteto centrai. Stiprinant odos ir virškinamojo trakto barjerinę funkciją, galima užkirsti kelią įvairioms, kartais sunkioms, ligoms ir sustiprinti šunų sveikatą, įgyvendinant prevenciją per mitybą.

  Kodėl Brit Care šunims yra hipoalerginis maistas? Ilgalaikis tam tikrų rūšių baltymų naudojimas šunų maiste padidino alergiją maistui. Tokie baltymai yra kviečiai, kukurūzai ir sojos, taip pat įprastos mėsos rūšys, tokios kaip vištiena, jautiena ir kiauliena. Tipiškų alergenų pašalinimas padeda išvengti maisto netoleravimo. 

  Visi šunų šeimininkai stengiasi suteikti savo augintiniams viską kas geriausia, pradedant sveikatos priežiūra ir baigiant laisvalaikiu. Mityba nėra išimtis.

  Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb maistas

  Visavertis pašaras šunims. Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais skirtas suaugusiems didelių veislių šunims (virš 25 kg). Superpremium hipoalerginis vieno baltymo maistas skirtas alerginių reakcijų prevencijai.

  13.90  - 45.90 
  Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb&Rice sausas maistas

  Hipoalerginė formulė su ėriena ir ryžiais visų veislių vyresniems šunims (virš 7 metų). Probiotikai ir antioksidantai stiprina imuninę sistemą ir palaiko virškinamojo trakto sveikatą, o tikrasis margainis palaiko kepenų funkciją.

  13.50  - 44.90 
  Brit Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice sausas maistas

  Visavertis pašaras šunims. Hipoalerginė formulė su ėriena ir ryžiais mažų veislių (1-10 kg) suaugusiems šunims. Hipoalerginė formulė su dideliu kiekiu baltymų ir riebalų, kad būtų patenkinti didesni mažų veislių šunų energijos poreikiai.

  13.50  - 28.90 
  Brit Care Hypoallergenic Dog Show Champion šunų maistas

  Visavertis pašaras šunims. Hipoalerginės linijos receptas su lašiša ir silke skirtas šunims, kurie dalyvauja parodose. Didelis omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių kiekis padeda palaikyti gerą odos būklę ir blizgantį kailį.

  13.90  - 49.50 
  Brit Care Hypoallergenic Weight Loss Rabbit šunų maistas

  Hipoalerginės linijos receptas su triušiena, skirtas jūsų augintiniui, kuris turi antsvorio. Mažas riebalų kiekis ir baltymai iš triušienos padės palaikyti optimalų augintinio kūno svorį. L-karnitinasmedžiagų apykaitai ir riebalų deginimui.

  14.50  - 54.90 
  Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb maistas

  Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais skirtas suaugusiems vidutinių veislių šunims (10 – 25 kg). Probiotikai jautriam virškinimui.

  13.90  - 45.90 
  Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon maistas šunims

  Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas didelių veislių suaugusiems šunims (virš 25 kg). Sudėtyje yra būtinų chondroprotektinių medžiagų sveikiems sąnariams ir kremzlėms palaikyti.

  14.90  - 48.90 
  Brit Care šunų maistas Grain-free Junior Large Breed Salmon

  Visavertis pašaras šunims. Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas didelių veislių (virš 25 kg) jauniems šunims (nuo 3 mėnesių iki 2 metų). Sveikam šuniukų vystymuisi ir augimui.

  14.90  - 49.90 
  Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb maistas

  Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais jauniems (nuo 3 mėn. iki 2 metų) didelių veislių šunims (virš 25 kg).

  13.90  - 47.50 
  Brit Care Grain-free Adult Salmon sausas maistas šunims

  Begrūdės linijos receptas su lašiša skirtas mažų arba vidutinių veislių suaugusiems šunims. Padėda palaikyti gerą odos ir kailio būklę, gerą širdies veiklą bei stiprų imunitetą ir tinkamą fizinę formą.

  14.90  - 47.90 
  Brit Care Grain-free Senior&Light Salmon sausas maistas

  Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas visų veislių vyresniems šunims (nuo 7 metų). Antsvorio mažinimui.

  14.90  - 48.90 
  Brit Care Grain-free Sensitive Venison sausas maistas šunims

  Begrūdės linijos receptas su elniena skirtas šunims, kurie turi maisto netoleravimo problemų ir jautrų virškinimą. Elnienos riebalai padeda sumažinti maisto netoleravimo riziką, virškinimo problemas.

  16.50  - 57.20 
  Brit Care Sustainable Senior Chicken&Insect sausas maistas

  Receptas su vabzdžiais ir žuvimi skirtas visų veislių suaugusiems šunims, kurie turi maisto netoleravimo, odos problemų ar jautrų virškinimą. Probiotikai ir antioksidantai padeda stiprinti imuninę sistemą.

  12.50  - 42.30 
  Brit Care šunų maistas Hypoallergenic Puppy Lamb

  Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais, skirtas visų veislių šuniukams ir jauniems šunims (4 savaitės – 12 mėnesių). Idealus kalorijų, kalcio ir fosforo santykis padeda palaikyti stabilų ir sveiką augimą.

  14.70  - 49.90 
  Brit Care Grain-free Puppy Salmon sausas maistas šuniukams

  Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas visų veislių šuniukams ir jauniems šunims (4 savaitės – 12 mėnesių). Riebalų rūgštys vaidina lemiamą vaidmenį sveikam šuniukų ir jaunesnių šunų vystymuisi. Kalorijų, kalcio ir fosforo santykis.

  14.90  - 51.10 
  Brit Care Sustainable Activity Chicken&Insect maistas šunims

  Draugiškas gamtai receptas su vištiena ir vabzdžiais skirtas aktyviems šunims. Sausas maistas skirtas palaikyti gerą virškinimą, sumažinti stresą bei pagerinti fizinę būklę ir mobilumą. Sudėtyje yra lengvai virškinamų ir maistingų baltymų.

  13.50  - 46.50