Canina Rinderblutpulver pašarų papildas šunims

 • Canina Rinderblutpulver pašarų papildas šunims

  Kaina 6.50 
  Gamintojas
 • Canina® BOVINE BLOOD POWDER (galvijų kraujo milteliai) papildai šunims ir katėms. Sveikstantys ir sergantys šunys ir katės ar daug streso patiriantys gyvūnai (sportuojantys, apsauginiai, medžiokliniai šunys ar veisiami gyvūnai) gauna itin didelę naudą iš šio papildo, kadangi geriną jų jėgą, ištvermę ir visą bendrą savijautą.

  Pakuotė – 250 g.

  Canina® BOVINE BLOOD POWDER yra vertingas raudonųjų kraujo pigmentų (hemoglobino) donoras, kurio pagrindinis atomas yra geležis, pernešantis deguonį kraujyje. Kiti papildomi naturalūs mineralai esantis sudėtyje: kalcis, fosforas, natris, kalis, magnis, varis, manganas ir cinkas. Buivolų kraujyje taip pat gausu baltymų susidedančių iš amino rūgščių, kurie reikalingi ląstelių genetinėms medžiagoms formuotis. Duoti Canina® BOVINE BLOOD POWDER gyvūnams kartu su maistu yra ypač rekomenduotina, kadangi žalioje mėsoje esama nedaug kraujo. Dėl didelio natūralių baltymo kiekio CANINA®skatina raumenų augimą, kartu palaikant ir harmoningą gyvūno kūno formą.

  Sudėtis: džiovintas buivolų kraujas

  Ingredientai: proteinas 92%, drėgmė 8%

  Maitinimo normos gyvūnui per dieną: 0,3 g vienam kilogramui, max 12g. Neviršykite 12 g normos per dieną. Naudokite 6 savaites kartu su maistu kaip vaistą. Kasdienis naudojimas kartu su B.A.R.F. maitinimiu.

  CANINA® BOVINE BLOOD POWDER reikia sudrėkinti šviežiu, šiltu vandeniu ir sumaišytu su kasdieniu maistu. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Naudoti švarų ir sausą šaukštą.