Dog Copenhagen Urban Explorer antkaklis

 • Dog Copenhagen Urban Explorer antkaklis

  DOG Copenhagen gamina aukštos kokybės įrangą šunims, tinkančią kaip ramiems pasivaikščiojimams mieste taip ir ilgiems nuotykiams miške. Pagrindinis šio gamintojo tikslas - kurti patogius ir patvarius produktus, turinčius funkcionalų ir patrauklų dizainą. Vienas iš tokių produktų yra Urban Explorer antkaklis kurį ir apžvelgsime šiame straipsnyje.

  Paminkštinimas

  Urban Explorer antkaklio pagrindinis privalumas - paminkštinimas, dėka kurio šuo jaučiasi patogiai net ir ilgiausių pasivaikščiojimų metu. Taip pat esant spaudimui kaklo srityje, pavyzdžiui šuniui tempiant, tai neturėtų sukelti jokio diskomforto ir tuo labiau traumų. Tai ypač aktualu šunims su plonu jautriu kaklu, pavyzdžiui kurtams.

  Saugumas

  Abiejuose antkaklio galuose, kartu su sagtimi yra ir D-formos žiedas. Norint prisegti pavadėlį, reikia sujungti abu žiedus. Tokiu būdu sagčiai lūžus ar iki galo neužsifiksavus, antkaklis liks savo vietoje. Taip pat antkaklio išorėje yra Efficient 3M šviesą atspindinčios juostelės geresniam matomumui tamsoje.Atskiras žiedas ID pakabukui

  Antkaklis turi atskirą žiedą ID pakabukui, kas yra labai naudinga, nes segant pavadėlį galima netyčia jį prisegti ne prie antkaklio žiedo, o pakabuko. Pakabuko žiedas yra žymiai silpnesnis, todėl gali lengvai lūžti nuo stipresnio šuns timptelėjimo ko rezultate šuo taps palaidas. Urban Explorer antkaklio ID žiedas yra plastmasinis, todėl pakabuko metalinis žiedas nebarškės esant menkiausiam šuns judesiui, kitaip tariant nebus karvės su varpeliu efekto.

  Medžiaga

  Antkaklis yra pagamintas iš lengvos medžiagos, plius turi tinklio pamušalą ventiliacijai. Nepaisant savo stambios išvaizdos, antkaklis yra tikrai labai lengvas. Taip pat antkaklio išorinė medžiaga yra vandeniui atspari. Aišku, antkakliui atsidūrus vandens telkinyje jis permirks, bet tai ne bėda, mat jis išdžiūsta pusvalandžio bėgyje. Prižiūrėti tokį antkaklį yra labai paprasta. Atsiradusius nešvarumus galima nuplauti rankomis su muiluotu vandeniu arba įdėti į skalbimo mašiną ir skalbti 30C temperatūroje prieš tai įdėjus į skalbimo meišelį.

  Antkaklio reguliavimas

  Šis antkaklis turi nestandartinį reguliavimą. Norint pakoreguoti ilgį, reikia reguliuoti du dirželius esančius antkaklio išorėje. Kažkam tai gali pasirodyti kaip minusas, nes užima truputi daugiau laiko. Kita vertus, vieną kartą sureguliavus, antkaklis po kurio laiko išliks toks pats ir tikrai neatsilaisvins.

  Dydžio pasirinkimas

  Urban Explorer antkaklis turi 4 dydžius. Prieš renkantis antkaklį reikia žinoti šuns kaklo apimtį.

  • XS 28-34cm ilgio (antkaklio plotis 3cm)

  • S 34-42cm ilgio (antkaklio plotis 3,5cm)

  • M 42-50cm ilgio (antkaklio plotis 4cm)

  • L/XL 50-66cm ilgio (antkaklio plotis 4cm)

  Jeigu šuns kaklo apimtis yra dviejų dydžių riboje, rekomenduojama rinktis didesnį dydį.