Dogtra E-Fence 3500 elektrinė tvora šunims

 • Dogtra E-Fence 3500 elektrinė tvora šunims

  Kaina 259.50
  Preliminarus pristatymo terminas : 4 - 10 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 259,5 taškus.
  Gamintojas
  Pristatymas
  Užsakomoji prekė
 • Dogtra E-Fence 3500 elektrinė tvora šunims. Tai prietaisas, leidžiantis jūsų šuniui laisvai lakstyti tam tikroje teritorijoje.

  Veikimo teritorija: sureguliuokite atstumą nuo kabelio iki imtuvo. Galite reguliuoti teritorijos plotą, kuriame turi likti Jūsų šuo.

  Signalo filtravimo sistema: EF-3500 turi patobulintą filtravimo sistemą, kad ji tinkamai veiktų. Tai neleidžia išoriniams elektros šaltiniams netyčia suaktyvinti tvoros, todėl galite būti tikri, kad vienintelis ją suaktyvinantis šaltinis yra siųstuvas.

  Korekcijos režimai: Turite galimybę pasirinkti iš dviejų režimų. Tik „Pager“ režimas HPP („High-Performance Pager“) vibracija - įspėja šunį būnant šalia tvoros. „Pager / Correction“ režimas - vibracija ir korekcija, kai šuo priartėja prie tvoros.

  Laidų nutrūkimo signalizacija: Kabelio tęstinumo lemputė, kad įspėtų apie laido nutrūkimą. Jeigu laidas kažkur nutrūksta ar atsijungia, lemputė automatiškai išsijungia ir pyptelėjimas įspėja apie problemą.

  Montavimas: tvoros kabelis turi sudaryti ištisinę kilpą aplink jūsų nuosavybę. Kabelį reikia užkasti maždaug 7–10 cm į žemę arba pakankamai giliai, kad apsaugotumėte jį nuo bet kokių mechaninių pažeidimų (pvz. pravažiuojančios mašinos)

  Komplektacija:
  - naudojimo instrukcija (Anglų kalba)
  - kabelis 150m
  - sieninis siųstuvas
  - neperšlampamas imtuvas
  - siųstuvo maitinimo adapteris
  - imtuvo įkroviklis
  - mokymo vėliavos 50vnt