Dr Lucy Eco Line veganiška dantų pasta šunims

 • Dr Lucy Eco Line veganiška dantų pasta šunims

  Kaina 11.90 
  Pirkdami galite gauti 11,9 taškų.
 • Tik internetu

  Dr Lucy dantų pasta yra produktas, kuris padės išlaikyti jūsų šuns dantis švarius. Sukurta stevijos, silicio dioksido ir pipirmėčių ekstrakto pagrindu.

  Veikliosios medžiagos:

  - Stevija: Stevijos ekstraktas yra natūralus ingredientas, kuris padeda slopinti bakterijų augimą burnoje. Pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, mažina dantenų uždegimą ir apsaugo nuo jų kraujavimo. Be to, stevija slopina apnašų nusėdimą.

  - Silicio dioksidas: Silicio dioksidas, dar vadinamas hidratuotu silicio dioksidu, yra ingredientas, kuris veiksmingai pašalina dantų akmenis. Jis veikia kaip švelnus abrazyvas, kuris poliruoja danties paviršių nepažeisdamas emalio. Padeda išlaikyti dantis švarius ir sveikus.

  - Pipirmėtės: pipirmėčių ekstraktas suteikia dantų pastoms malonų, gaivų skonį, kuris padeda atgaivinti burnos kvapą. Pipirmėtė taip pat turi antibakterinių savybių, kurios padeda kovoti su bakterijomis.

  Dr Lucy dantų pasta yra vienas iš produktų, priklausančių naujausiai ekologiškos Dr Lucy kosmetikos linijai, kuri buvo sukurta iš meilės gyvūnams ir gamtai. Jo sudėtyje nėra parabenų, riebalų alkoholio sulfatų druskų (SLS, SLES), polietilenglikolio (PEG), genetiškai modifikuotų produktų ir gyvūninės kilmės žaliavų. Kosmetika turi Ecocert sertifikatą, kuris suteikiamas tik tikrai ekologiškoms prekėms. 

  Savybės:

  - Padeda išlaikyti dantis švarius
  - Nuvalo dantų apnašas ir apsaugo nuo jų atsiradimo
  - Gaivam kvapui
  - Sudėtyje yra stevijos ekstrakto, kuris stabdo bakterijų augimą burnos ertmėje
  - Hidratuotų silicio dioksido, kuris veiksmingai pašalina dantų akmenis ir švelniai poliruoja danties paviršių

  Vartojimas ir dozavimas:
  Ant dantų šepetėlio užtepkite reikiamą kiekį pastos, tolygiai paskirstykite ant dantų, tada masažuokite apie pusę minutės. Pasta nereikalauja skalavimo. Vienas paspaudimas prilygsta vienai porcijai.

  šunims, sveriantiems mažiau nei 10 kg – naudokite vieną pastos porciją
  šunims, sveriantiems nuo 10 iki 30 kg – naudokite dvi pastos porcijas
  šunims, sveriantiems daugiau nei 30 kg – naudokite 3 pastos porcijas