Escapure maisto papildas antsvorio turintiems šunims

 • Escapure maisto papildas antsvorio turintiems šunims

  Kaina 27.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Tik internetu

  Escapure aukščiausios kokybės maisto papildas miltelių pavidalu šunims, kovojantiems su antsvoriu, sukurtas bendradarbiaujant su veterinarais. Be tikslinės dietos ir fizinio aktyvumo, galite palaikyti savo augintinio svorio metimo procesą tinkamais maisto priedais. Dėl didelio L-karnitino ir vitamino E kiekio preparatas skatina organizmą deginti riebalinį audinį ir mažinti svorį.

  Papilde nėra grūdų, todėl jį gali vartoti ir alergiški bei jautrios virškinimo sistemos problemų turintys šunys.

  Pagrindinės sudedamosios dalys:

  - L-karnitinas – aktyvina riebalų rūgščių oksidacijos procesą, o tai reiškia, kad riebalai organizme naudojami energijos reikmėms. Tokiu būdu šis junginys skatina riebalų deginimą ir keičia kūno sudėtį raumenų masės labui.
  - vitaminas E – palaiko raumenų statybą ir darbingumą, taip pat veikia kaip antioksidantas, reguliuojantis cholesterolio kiekį kraujyje. Be to, jis pašalina nuovargį, gerindamas kraujotaką ir stiprindamas kapiliarų sieneles, maitinančias kūno ląsteles.
  - cinkas – palaiko imuninę sistemą ir apsaugo nuo uždegimų.
  - mielės – stiprina natūralų organizmo imunitetą, teigiamai veikia nervų sistemos veiklą, reguliuoja žarnyno bakterinę florą, suriša kenksmingas medžiagas ir šalina jas iš organizmo.
  - obuolių skaidulos – palaiko žarnyno veiklą, sugeria vandenį, todėl išmatos tampa minkštesnės ir elastingesnės.

  Sudėtis:ingredientai: mielės, obuolių pluoštas.

  Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 33,4%, pelenai 17,8%, žalia ląsteliena 1,5%, riebalai 1,4%.

  Priedai: vitaminas E kaip rac-alfa-tokoferilo acetatas (3a700) 7500mg, karnitinas kaip L-karnitinas (3a910) 150000mg, cinkas kaip cinko aminorūgšties chelatas, hidratas (3b606) 2500mg.

  Vartojimo būdas ir dozavimas:
  Produktą galima dėti į maistą arba patiekti atskirai. Įsitikinkite, kad jūsų šuo turi prieigą prie šviežio vandens. Lentelėje pateiktos reikšmės yra suaugusiam šuniui, kurio fizinis aktyvumas yra vidutinis. Tai yra apytikslės reikšmės ir turi būti pritaikytos prie individualių šuns gyvenimo sąlygų (pratimo, aktyvumo, medžiagų apykaitos, veislės, ligos, sezono). Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje.

  5kg svoris - 2g/4ml
  10kg svoris - 4g/8ml
  20kg svoris - 8g/16ml
  30kg svoris - 12g/24ml