Escapure Pur 100% arklienos konservai šunims

 • Escapure Pur 100% arklienos konservai šunims

  Kaina 27.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 27,9 taškus.
 • Tik internetu

  Escapure Pur - aukščiausios kokybės šlapias maistas šunims ir katėms. Vienintelis jo elementas yra aukščiausios kokybės arkliena. Escapure maistas susideda iš specialiai atrinktų, 100% natūralių ingredientų iš regioninių tiekėjų. Jame nėra dirbtinių ir sveikatai kenksmingų konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Naudojant vienos rūšies baltymus, produktas ypač rekomenduojamas jautriems gyvūnams arba gyvūnams, kurie laikosi eliminacinės dietos, linkę į alergines virškinimo sistemos reakcijas.

  Escapure Pur – tai aromatinga ir sodraus skonio arkliena ir jos subproduktai skaniame sultinyje. Ši mėsa pasižymi aukšta maistine verte ir ypač rekomenduojama alergiškiems šunims. Arkliena yra mažai kaloringa, lengvai virškinama ir mažai riebalų turinti mėsa. Arklienoje esantys vitaminai, daugiausia iš B grupės, taip pat mineralai, tokie kaip fosforas, geležis ir kalcis, užtikrina tinkamą vidaus organų, o ypač kaulų, raumenų, virškinimo ir imuninės sistemos, veiklą. Tai reiškia, kad augintinis turi daugiau energijos, auga sveikai, o mityba aprūpina jį tik natūraliomis augimui būtinomis maistinėmis medžiagomis. Pasirinkę Escapure ėdalą, galite būti tikri, kad savo augintiniui duodate sveiką ir visavertį maistą, kuris jam patiks.

  Savybės:

  - aukščiausios kokybės maistas iš natūralių, regioninių ingredientų
  - pilnavertis ėdalas suaugusiems šunims ir katėms
  - ypač rekomenduojama jautriems, alergiškiems augintiniams
  - vieno baltymo
  - vienintelis baltymų šaltinis yra aukštos kokybės arkliena
  - 100% mėsos kiekis
  - be konservantų, dažiklių
  - nėra glitimo ir grūdų

  Sudėtis: arkliena (mėsa, širdys, kepenys) 70,0%, sultinys 29,6%, kiaušinių lukštų milteliai 0,4%
  analitinės sudedamosios dalys: drėgmė 78%, baltymai 11,1%, riebalai 4,9%, pelenai 1,9%, žalia ląsteliena 0,3%, kalcis 0,24%, fosforas 0,13%.

  Vartojimo būdas ir dozavimas:
  Lentelėje pateiktos normos yra orientacinės. Stebėkite savo augintinį ir, jei reikia, sumažinkite/padidinkite paros dozę.

  Normos:

  5kg šuns svoris - 260-520g

  10kg šuns svoris - 470-880g

  20kg šuns svoris - 780-1450g

  30kg šuns svoris - 1000-1900g