Escapure Pur 100% jautienos konservai šunims

 • Escapure Pur 100% jautienos konservai šunims

  Kaina 25.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 25,9 taškus.
 • Tik internetu

  Escapure Pur yra aukščiausios kokybės šlapias maistas šunims ir katėms. Vienintelis jo elementas yra aukščiausios kokybės jautiena. Escapure maistas susideda iš specialiai atrinktų, 100% natūralių ingredientų iš regioninių tiekėjų. Jame nėra dirbtinių ir sveikatai kenksmingų konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Naudojant vienos rūšies baltymus, produktas ypač rekomenduojamas jautriems gyvūnams arba gyvūnams, kurie laikosi eliminacinės dietos, linkę į alergines virškinimo sistemos reakcijas.

  Escapure Pur – tai aromatinga jautienos raumenų mėsa ir jos subproduktai skaniame sultinyje. Šioje mėsoje yra daug geležies, Be to, tai yra vitaminų, įskaitant vitaminus A, E ir D, bei B grupės vitaminų šaltinis, užtikrinantis tinkamą nervų sistemos veiklą. Jautienoje mažas riebalų kiekis ir L-karnitinas, kuris padeda kovoti su šunų ir kačių antsvoriu. Jautienoje esančios omega-3 ir 6 rūgštys palaiko širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Pasirinkę Escapure ėdalą, galite būti tikri, kad savo augintiniui duodate sveiką ir visavertį maistą, kuris jam patiks.

  Savybės:

  - aukščiausios kokybės maistas iš natūralių, regioninių ingredientų
  - pilnavertis ėdalas suaugusiems šunims ir katėms
  - ypač rekomenduojama jautriems, alergiškiems augintiniams
  - vieno baltymo
  - vienintelis baltymų šaltinis yra aukštos kokybės jautiena
  - 100% mėsos kiekis
  - be konservantų, dažiklių
  - nėra glitimo ir grūdų

  Sudėtis: jautiena (mėsa, širdys, kepenys, plaučiai, prieskrandis) 70,0%, sultinys 29,6%, kiaušinių lukštų milteliai 0,4%

  Analitinės sudedamosios dalys: drėgmė 79%, baltymai 10,8%, riebalai 7,1%, pelenai 2,3%, žalia ląsteliena 0,3%, kalcis 0,27%, fosforas 0,16%

  Vartojimo būdas ir dozavimas:
  Lentelėje pateiktos normos yra orientacinės. Stebėkite savo augintinį ir, jei reikia, sumažinkite/padidinkite paros dozę.

  Normos:
  5kg šuns svoris - 150-200g
  10kg šuns svoris - 300-400g
  20kg šuns svoris - 600-800g
  30kg šuns svoris - 900-1200g