Escapure Vet papildai šuns imunitetui stiprinti

 • Escapure Vet papildai šuns imunitetui stiprinti

  Kaina 27.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 27,9 taškus.
 • Tik internetu

  Escapure yra vokiškas maisto papildas, palaikantis šunų imuninę sistemą. Puikiai tinka šaltuoju metų laiku, sergant, gydant antibiotikais ar po jo arba esant padidėjusiam streso veiksnių poveikiui, pavyzdžiui, persikėlus ar atvykus naujam šeimos nariui. Preparate gausu vitamino C ir cinko, kurie atlieka svarbų vaidmenį tinkamai imuninės sistemos veiklai.

  Papilde nėra grūdų, todėl jį gali vartoti ir alergiški bei jautrios virškinimo sistemos turintys šunys.

  Pagrindinės priedo sudedamosios dalys:

  - vitaminas C – stiprus antioksidantas. Stiprina imuninę sistemą, prisideda prie kolageno gamybos, sandarina ir elastina kraujagysles, palaiko šlapimo sistemos veiklą, lėtina senėjimo procesus.
  - cinkas – palaiko imuninę sistemą, apsaugo nuo uždegimų, vaidina svarbų vaidmenį formuojantis antikūnams, palaiko ląstelių rekonstrukciją žaizdų gijimo metu.
  - mielės – stiprina natūralų organizmo imunitetą, teigiamai veikia nervų sistemos veiklą, reguliuoja žarnyno bakterinę florą ir suriša kenksmingas medžiagas bei šalina jas iš organizmo.
  - obuolių skaidulos – palaiko žarnyno veiklą, teigiamai veikia jų peristaltiką.

  Sudėtis: mielės, obuolių pluoštas, kepenų hidrolizatas (paukštiena).
  Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 18,5%, riebalai 6%, pelenai 3,6%, žalia ląsteliena 2,3%.
  Priedai: vitaminas C kaip askorbo rūgštis (3a300) 250 000 mg, cinkas kaip cinko aminorūgšties chelatas, hidratas (3b606) 5 000 mg.

  Vartojimo būdas ir dozavimas:
  Produktą galima dėti į maistą arba patiekti atskirai. Įsitikinkite, kad jūsų šuo turi prieigą prie šviežio vandens. Lentelėje pateiktos reikšmės yra suaugusiam šuniui, kurio fizinis aktyvumas yra vidutinis. Tai yra apytikslės reikšmės ir turi būti pritaikytos prie individualių šuns gyvenimo sąlygų (pratimo, aktyvumo, medžiagų apykaitos, veislės, ligos, sezono). Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje.

  5kg svoris - 1g/1.5ml
  10kg svoris - 2g/3ml
  20kg svoris - 4g/6ml
  30kg svoris - 6g/9ml