Game Dog HMB papildai šunims raumenims

 • Game Dog HMB papildai šunims raumenims

  Kaina 17.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 17,5 taškų.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Game Dog HMB yra maisto papildas šunims, kuris palaiko raumenų vystymąsi ir tinkamą funkcionavimą. Preparatas ypač rekomenduojamas sportuojantiems šunims, siekiant lavinti raumenis, raumenų jėgą ir gerinti dresūros rezultatus. HMB papildai taip pat rekomenduojami sveikstant ar ilgalaikei galūnių imobilizacijai (lūžiai, operacijos), raumenų silpnumas, susijęs su sąnarių degeneracija ir šuns nenoras judėti, miopatija ir kitos ligos, susijusios su griaučių raumenų pažeidimu.

  HMB – β-hidroksi-β-metilbutiratas, natūraliai randamas gyvūnų organizmuose, vaidina svarbų vaidmenį baltymų sintezėje ir turi anabolinį bei antikatabolinį poveikį. Jis palaiko raumenų masės augimą, padidina pratimų ištvermę ir raumenų atsparumą nuovargiui. Apriboja griaučių raumenų pažeidimus po treniruotės. HMB apsaugo nuo raumenų atrofijos ir pagreitina organizmo regeneraciją.

  Paskirtis:

  - gerinant sportinių šunų dresūros rezultatus
  - raumenų ir raumenų jėgos vystymas
  - sumažina raumenų pažeidimo riziką po treniruotės
  - regeneracija po treniruotės
  - paspartinti atsigavimą po raumenų pažeidimo
  - slopina raumenų atrofijos progresavimą

  Dozavimas:
  Duoti po 1 tabletę 10 kg šuns kūno svorio 2 ar 3 kartus per dieną. Šunims, sveriantiems mažiau nei 10 kg - 1 tabletė 2-3 kartus per dieną. Galima duoti su nedideliu kiekiu bet kokio maisto. Naudokite 8 arba 12 savaičių ciklais.

  Sudėtis:

  Kalcio β-hidroksi-β-metilbutiratas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas
  HMB kiekis vienoje tabletėje: 400 mg