Game Dog krilių aliejus šunims kapsulės

 • Game Dog krilių aliejus šunims kapsulės

  Kaina 17.90 
 • Tik internetu

  Game Dog krilių aliejus, skirtas įvairaus amžiaus šunų racionui praturtinti nepakeičiamomis Omega 3 nesočiosiomis riebalų rūgštimis, fosfolipidais ir antioksidantais. Kapsulėse yra Euphausia superba Antarkties krilių aliejus, kuris yra EPA ir DHR rūgščių šaltinis fosfolipidų pavidalu ir stiprus antioksidantas astaksantinas. Šis derinys užtikrina labai aukštą absorbciją ir efektyvumą.

  Kriliai yra unikalūs į krevetes panašūs jūros vėžiagyviai, gyvenantys švariausiuose Žemės vandenyse: Antarkties vandenyse, esančiuose už pramoninių zonų ribų. Krilių žvejyba vykdoma tik specializuotų padalinių, naudojant ekologiškus metodus. Krilių aliejuje yra nemažai sveikatą stiprinančių medžiagų, todėl jis yra labai vertingas dietinis ingredientas.

  Krilių aliejus gali būti puikus bet kokio amžiaus šunų dietos papildymas. Ypač rekomenduojama sportuojantiems ir darbiniams šunims, veislių atstovams, linkusiems sirgti širdies raumens ligomis, gyvūnams su susilpnėjusiu imunitetu, kepenų ir inkstų ligomis, linkusiems į alergiją bei neurodegeneracinių ligų atvejais. Dėl priešuždegiminio poveikio preparatas rekomenduojamas ir esant odos uždegimams bei degeneracinėms sąnarių ligoms.

  Pagrindinės krilių aliejaus sudedamosios dalys:

  - Eikozapentaeno rūgštis (EPA) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR) – priklauso nepakeičiamųjų nesočiųjų riebalų rūgščių (EFA) grupei iš omega 3 šeimos.Šios dvi riebalų rūgštys vaidina pagrindinį vaidmenį nervų sistemos vystymuisi ir tinkamam funkcionavimui. Jos turi stiprų priešuždegiminį poveikį. Lėtina osteoartrito progresavimą ir efektyviai malšina niežtinčių odos ligų simptomus. Teigiamai veikia širdies ir kraujotakos sistemos veiklą. Palaiko imuninės sistemos veiklą.
  - Fosfolipidai – svarbus ląstelės membranos komponentas. Ypač svarbūs kepenims, nes hepatocitų membranas sudaro net 65% fosfolipidų. Fosfolipidai slopina fibrozės procesus kepenyse, taip pat dalyvauja virškinant riebalus bei juose ištirpusių vitaminų pasisavinimą. Fosfolipidų papildai veiksmingai palaiko kepenų regeneraciją.
  - Astaksantinas – dažiklis, suteikiantis krilių aliejui raudoną spalvą, taip pat yra vienas stipriausių antioksidantų. Jis neutralizuoja toksinus ir suriša laisvuosius radikalus, kurie kenkia kūno ląstelėms. Palaiko tinkamą regėjimo funkcionavimą. Tai padidina limfocitų gamybą, taip palaikydama imuninę sistemą. Jis malšina uždegimą organizme ir pagreitina audinių regeneraciją. Drėkina odą, daro ją lygią ir elastingą.

  Patarimas:
  Diagnozavus širdies ligas, inkstų ar kepenų nepakankamumą, pasitarkite su veterinarijos gydytoju dėl tikslinės dozės.

  Dozavimas:
  Naudoti mažiausiai 2 mėnesius

  Šunims, sveriantiems iki 10 kg – 1 kapsulė per dieną
  Šunims, sveriantiems 10-20 kg – 1-2 kapsules per dieną
  Šunims, sveriantiems daugiau nei 30 kg – 2–3 kapsulės per dieną

  Sudėtis: Euphausia superba krilių aliejus 500mg

  Lukšto ingredientai: žuvies želatina, glicerolis.
  Veikliosios medžiagos vienoje kapsulėje (Omega 3 nesočiosios riebalų rūgštys): eikozapentaeno rūgštis (EPA) 110 mg, dokozaheksaeno rūgštis (DHR) 70 mg, fosfolipidai 240 mg, astaksantinas 109 ppm