Game Dog Omega Forte papildai šunims

 • Game Dog Omega Forte papildai šunims

  Kaina 17.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Game Dog Omega Forte – preparatas šunims, kasdienį racioną papildantis riebalų rūgštimis, kurios yra itin svarbios tinkamam organizmo funkcionavimui ir gražiai kailio išvaizdai. Ypač rekomenduojama sportuojantiems ir darbiniams šunims, augantiems šuniukams, veisliniams šunims ir kalėms, sumažėjusiu imunitetu ir polinkiu į alergijas šunims. Kapsulių turinys – žuvų taukų (lašišos, skumbrės, silkės, sardinės, ančiuvių) koncentratas, kuris yra puikus omega-3 rūgščių, ypač eikozapentaeno rūgšties (EPA) ir dokozaheksaeno rūgšties (DHR), šaltinis. svarbios žinduoliams. Sveikatą stiprinančios EPA ir DHR rūgščių savybės vaidina svarbų vaidmenį šunų dietologijoje ir dietoterapijoje. Jie turi didelę įtaką odos ir plaukų būklei gerinti, taip pat yra labai veiksmingos kaip pagalbinės priemonės gydant niežtinčias odos ligas.

  Dėl didelio EPA ir DHR riebalų rūgščių kiekio produktas ypač rekomenduojamas esant inkstų ar kepenų nepakankamumui, širdies ligoms, neurodegeneraciniams pakitimams bei odos ir sąnarių uždegimams. Šunų patelių omega-3 riebalų rūgščių papildymas nėštumo metu teigiamai veikia palikuonių intelektualinį vystymąsi, o tolesnis šuniukų papildymas teigiamai veikia jų mokymosi gebėjimus. DHA rūgštis taip pat turi neuroprotekcinį poveikį senstančių gyvūnų nervų sistemai. EPA ir DHA rūgštys palaiko imuninės sistemos veiklą. Omega-3 papildai rekomenduojami šunims, sergantiems širdies ir inkstų ligomis. Šunims, sergantiems sąnarių ligomis, į racioną rekomenduojama įtraukti ir EPA ir DHR rūgščių. EPA ir DHA rūgštys pasižymi priešuždegiminėmis ir analgezinėmis savybėmis esant raumenų ir kaulų sistemos uždegimams, taip pat apsaugo nuo kolageno irimo kremzlėse, taip sulėtindamos osteoartrito progresavimą.

  Paskirtis:

  - širdies ir kraujotakos sistemos stiprinimas
  - palaikyti kepenų regeneraciją
  - neuroprotekcinis poveikis
  - priešuždegiminis poveikis
  - palaikyti imuninę sistemą
  - odos ir plaukų kokybės prevencija ir gerinimas
  - malšina alergijas ir niežtinčias ligas

  Dozavimas:
  Rekomenduojama naudoti ne trumpiau kaip 2 mėnesius. Diagnozuotų lėtinių ligų atveju tikslinę dozę ir papildymo trukmę reikia pasitarti su veterinarijos gydytoju.

  Profilaktikai: 1 kapsulė 20 kg kūno svorio. Naudokite mažiausiai 2 mėnesius.
  Inkstų ar kepenų nepakankamumas, širdies liga, neurodegeneracinės ligos, odos ir sąnarių uždegimai: 1 kapsulė 10 kg kūno svorio. Šunims, sveriantiems daugiau nei 40 kg – 4 kapsulės per dieną

  Sudėtis:

  Sudėtis: žuvų taukai 1000 mg, antioksidantas - vitaminas E 4 mg
  Korpuso sudėtis: želatina, glicerolis.
  Aktyvūs ingredientai vienoje kapsulėje: Omega 3 rūgštys 55% (eikozapentaeno rūgštis (EPA) 330mg, dokozaheksaeno rūgštis (DHA) 220mg, vitaminas E 2mg