Hurtta Body Warmer kombinezonas šunims

 • Hurtta Body Warmer kombinezonas šunims

  Kaina 56.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 56,9 taškus.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Hurtta Body Warmer kombinezonas. Tai unikalus kobinezonas su specialiu sluoksniu, pagamintu iš aliuminio folijos, veikiantis kaip termo. Tokio kombinezono užduotis – palaikyti reikiamą šuns kūno temperatūrą ir apsaugoti nuo hipotermijos.

  Šis kombinezonas puikiai tinka nešioti po šilta striuke. Puikiai priglunda, nevaržo gyvūno judesių ir suteikia maksimalų komfortą. Jis pagamintas iš elastingo audinio. Reguliavimas apykakle ir juosmenyje leidžia puikiai prisitaikyti prie keturkojo kūno struktūros. Apykaklė lengvai uždedama ir nuimama, užsegama užtrauktuku. Apatinėje dalyje esantis užvalkalas apsaugo kailį nuo įstrigimo. Šviesą atspindinčios juostos siūlėse, pagamintos 3M technologija, užtikrina gerą matomumą.

  Dėl šildančių savybių, kostiumą galima sėkmingai apsivilkti šunims sveikstant, vyresnio amžiaus šunims. Galima naudoti sportiniams šunims ir užsidėti prieš varžybas, kad kūnas būtų paruoštas mankštai, o po to – patogiam poilsiui. Kombinezonas gali būti naudojamas atskirai arba kaip papildomas sluoksnis, pvz., su striuke nuo lietaus.

  Savybės:

  - pagamintas iš elastingo ir kvėpuojančio audinio
  - šviesą atspindinčios 3M juostos matomumui užtikrinti
  - šildo
  - lengva užsidėti ir nusiimti
  - su aukšta apykakle
  - reguliuojamas
  - dengia apie 90 % šuns kuno
  - atspindinčių elementų šviesos intensyvumas 400-450 lx/m2
  - temperatūra: nuo -15 iki +10°C
  - kokybė ir ilgaamžiškumas