Hurtta Training Jacket Eco moteriška dresūros striukė

 • Hurtta Training Jacket Eco moteriška dresūros striukė

  Kaina 195.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Dabar galite be problemų dresuoti savo šunį šaltomis žiemos dienomis. Hurtta striukė – komforto garantija esant nepalankioms oro sąlygoms. Kartu praleistas laikas lauke, lyjant, sningant ar šaltam vėjui, jums nebebus kliūtis.

  Hurtta striukė puikiai apsaugo nuo vėjo, lietaus ir sniego. Užtikrina matomumą ir, svarbiausia, turi daug lengvai pasiekiamos vietos motyvacinei įrangai ir skanėstams. Išmanios kišenės, paslėptos įvairiose vietose, taip pat sutalpins jūsų asmeninius daiktus. 

  Visų pirma funkcionalumas:

  Hurtta treniruočių striukėje rasite daug kišenių, jos išdėstytas taip, kad viskas būtų patogiai po ranka, pvz., nugaroje yra viena labai didelė kišenė, kurią lengva pasiekti iš dviejų pusių. Net ir joje paslėptas didesnis žaislas nevaržys jūsų judesių. Keturios kišenės su užtrauktukais. Jos yra atsparios vandeniui. Viena vidinė kišenė. 

  Kokybė yra antrasis Hurtt produktų pavadinimas:

  Striukė pasiūta iš geros kokybės audinių, skirtų būtent lauko drabužių gamybai. Padengimas hidrofobine, be fluoro angliavandenilių laminatu Bionic-Finish® ECO i garantuoja atsparumą vandeniui ir ilgaamžiškumą. Visos siūlės užklijuotos. Tinkamai nukirpta ir puikiai prigluda, nevaržo judesių ir užtikrina maksimalų naudojimo komfortą. Reguliavimas ties klubais leidžia puikiai pritaikyti prie kūno struktūros. Aukšta apykaklė apsaugo kaklą. Dviejose vietose reguliuojamas gobtuvas gali būti nuimamas ir paslėptas. Užtrauktukas apsaugo nuo vėjo. Šviesą atspindintys elementai, pagaminti naudojant 3M technologiją, užtikrina gerą matomumą ir saugumą temstant ar esant nepalankiam orui.

  Savybės:

  - atsparumas vandeniui: virš 10 000 mm vandens stulpelio
  - pralaidumas orui: 8000g/m2/24h
  - šilumos komfortas: nuo +15 iki -10°C
  - atspari vėjui
  - visos siūlės užklijuotos
  - pritaikyta moterims
  - su reguliuojama klubų apimtimi
  - nuimamas, dviem kryptimis reguliuojamas gobtuvas
  - net 8 kišenės (įskaitant vieną didelę nugaroje žaislams ir didesniems aksesuarams)
  - su 2 virvelėmis, pvz., raktams
  - lengva ir patogi
  - su 3M atspindinčiais elementais
  - padengta Bionic-Finish® ECO sluoksniu
  - kokybė ir ilgaamžiškumas ilgus metus
  - iš perdirbtų medžiagų
  - lengva valyti (skalbti mašinoje 40°C temperatūroje)