Hurtta Travel Harness Eco automobilinės petnešos

 • Hurtta Travel Harness Eco automobilinės petnešos

  Kaina 79.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 79,5 taškus.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Saugus keliavimas automobiliu yra rimtas dalykas. Ypač kai važiuojate su savo mylimu augintiniu. Ir nesvarbu, ar tai atostogos, šeštadienio išvyka, ar tiesiog trumpa kelionė pas veterinarą.

  Tiesa, saugiam gyvūnų gabenimui yra specialūs transportavimo narvai, tačiau dauguma iš mūsų (ypač mažų šunų savininkai) mėgstame turėti savo augintinį šalia, po ranka. Štai kodėl Hurtta nusprendė automobiliui pagaminti kelioninius šunų diržus – Hurtta Travel Harness Eco. Tai treji darbo metai ir 10 skirtingų susidūrimo testų. Dinaminiai susidūrimo testai buvo atlikti pagal ECE R44.04 bandymo sąlygas Suomijoje (Oy Klippan AB) ir Kinijoje (CATARC Automotive Component Test Center Co., Ltd).

  Petnešų konstrukcija leidžia jas pritvirtinti prie saugos diržų automobilyje. Staigaus stabdymo ar avarijos metu saugos diržų įtraukikliai užfiksuoja ir prilaiko šunį prie sėdynės. Dėl šios priežasties augintinis lieka vietoje ir nejuda po automobilio saloną. Jūsų augintinis gali juose keliauti kaip jam patinka: sėdėdamas, stovėdamas ar gulėdamas. Dėka tvirto metalinio D žiedo, prie jų galite pritvirtinti pavadėlį ir naudoti kaip įprastas pasivaikščiojimo petnešas.

  Krūtinės, kaklo ir juosmens reguliavimai leidžia tiksliai pritaikyti Travel Harness prie šuns kūno formos. Jų išorinė dalis pagaminta iš minkšto ir vandeniui atsparaus neopreno, padengto patvaraus poliesterio audinio sluoksniu. Apatinė diržų dalis yra išklota kvėpuojančiu ir gerai vėdinamu oro tinkleliu. Visi dirželiai pagaminti iš tempimui ir plyšimui atsparaus nailono.

  Savybėsi:

  - skirtos šuniui saugiai keliauti automobilyje
  - tvirtinasi prie saugos diržų
  - nereikia papildomų adapterių
  - patikrintos avarijos metu
  - patogiai priglunda
  - reguliavimas aplink kaklą, krūtinę ir juosmenį
  - su D žiedu pavadėliui segti
  - atsparios vandeniui
  - leidžia šuniui sėdėti, gulėti ar stovėti
  - patvarus PES audinys, vandeniui atsparus neoprenas, kvėpuojantis perdirbtas PES tinklelis, patvarūs nailoniniai dirželiai, nerūdijančio plieno metaliniai komponentai
  - 100% netoksiškos medžiagos
  - šviesą atspindintys elementai
  - sustiprintos siūlės vietose, kurios ypač veikiamos apkrovos
  - modernus dizainas ir įdomus modelis
  - kokybė ir ilgaamžiškumas ilgus metus
  - galima plauti rankomis