Hurtta Warming Midlayer Eco Desert megztinis šunims

 • Hurtta Warming Midlayer Eco Desert megztinis šunims

  Kaina 59.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 59,9 taškus.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Darosi šalčiau, laikas eiti pasivaikščioti, o šilumą mylintis šuo žiūri į tave su išraiška: „eik pats“? Ar esate šuns savininkas, kuris sportuoja agility arba obedience? O gal namuose turite seną šunį, kuris slepiasi po antklode, kai tik pučia nedidelis vėjelis, kai atidarytas langas? Jei bent kartą atsakėte teigiamai, turime itin šiltą, nepaprastų savybių turintį drabužį Jūsų augintiniui. Tai švelniai apgaubiantis Hurrta Warming Midlayer megztinis.

  Išskirtinė jo savybė – inovatyvių sprendimų naudojimas, padedantis palaikyti reikiamą šuns kūno temperatūrą ir apsaugoti nuo hipotermijos. Tai šiuolaikinių technologijų panaudojimas kuriant vidinį drabužių sluoksnį. Jis buvo padengtas specialiu sluoksniu, pagamintu iš aliuminio folijos. Šio tipo drabužis puikiai tinka sportuojantiems šunims, kad paruoštų kūną mankštai. Megztinis gali būti traktuojamas kaip lengvas pereinamasis drabužis pavasarį ar rudenį, vėsesniems vasaros vakarams arba vidinis, papildomas izoliacinis sluoksnis po striuke žiemą. 

  Warming Midlayer megztinis yra pagamintas iš minkštos, malonios liesti ir lanksčios medžiagos. Jo pjūvis sukurtas taip, kad gyvūnas jaustųsi maksimaliai patogiai ir nevaržytų jo judesių pasivaikščiojimo, treniruotės ar beprotiškų žaidimų metu. Reguliuojamas nugaros, juosmens ir antkaklio ilgis leidžia puikiai prisitaikyti prie šuns kūno formų ir apsaugoti nuo šalčio. Nėra užtrauktukų ir sagčių, todėl itin lengva užsidėti ir nusiimti bei puikiai tinka nešioti po petnešomis. Šviesą atspindinčios siūlės, pagamintos naudojant 3M technologiją, atspindi šviesą ir užtikrina gerą matomumą. Megztinis dengia maždaug 70 proc. šuns kūno.

  Savybės:

  - užtikrina šiltą komfortą
  - trumpo plauko šunims, vyresnio amžiaus šunims, sportojantiems šunims
  - pagamintas iš perdirbto poliesterio
  - lengvas ir lankstus
  - patogus ir nevaržo šuns judesių
  - kvėpuojantis audinys
  - 3M atspindintys elementai matomumui užtikrinti
  - su reguliuojamu nugaros ilgiu
  - aukšta, reguliuojama apykaklė
  - priglunda prie juosmens
  - puikiai tinka nešioti po petnešomis
  - temperatūra: nuo +10º C iki -15º C
  - kokybė ir ilgaamžiškumas ilgus metus