IQ Dogsport Vest 3.0 dresūros liemenė

 • IQ Dogsport Vest 3.0 dresūros liemenė

  Kaina 139.90 
  Pirkdami galite gauti 139,9 taškus.
 • IQ Dogsport Vest 3.0 dresūros liemenė. IQ Dogsport liemenė yra perkamiausia dėl daugelių priežasčių! Netgi Vokietijos policijos K9 dėvi specialią jos versiją. 3.0 versijoje yra du atnaujinimai: 1. jau yra su virvelių sistema krūtinės kišenei (šios nebereikia pirkti atskirai) ir 2. tai pirmoji liemenė, suderinama su naujuoju IQ magnetiniu krepšiu.

  Tai unisex dydžiai. IQ Magnet Bag galima įsigyti atskirai.

  Didelės priekinės ir galinės kišenės.
  - skanėstų kišenės yra labai didelės, o užpakalinėje kišenėje yra pakankamai vietos pavadėliams ir žaislams.

  Krūtinės kišenė (patentuota)
  - liemenėje yra dvi įprastinės krūtinės kišenės (kairėje ir dešinėje). Jas galima sujungti į vieną didelę kišenę kūno centre, taip galite apdovanoti šunį už sėdėjimą ar atsiėmimą priekyje.

  Virvelės krūtinės kišenei
  - dar labiau padidinkite šuns dėmesį, naudodami virveles, kad atidarytumėte krūtinės kišenę. Tiesiog patraukite virveles prie klubų ir žaislas nukris žemyn. Daugelis šunų mėgaujasi jauduliu, kurį sukelia spontaniškai krentantis žaislas.

  Suderinamas su IQ Magnet Bag (priedas)
  - IQ Dogsport liemenė 3.0 yra suderinama su naujuoju IQ magnetiniu krepšiu. IQ magnetinis krepšys gali būti pritvirtintas prie kairiosios rankos angos apačioje: jis yra beveik nematomas (o juo labiau jūsų šuniui). Įkiškite kamuoliuką ar kitą mažą žaislą ir lengvai uždarykite jį magnetu. Kai būsite pasiruošę apdovanoti savo šunį, patraukite už virvelės dešinėje pusėje ir žaislas nukris.

  Ilga siaura kišenė nugaros srityje
  - jei naudosite sekimo vėliavėlę, botagą ar padėties lazdą, mielai laikysite ją liemenės užpakalinėje angoje.

  Kišenės magnetams
  - jei treniruojatės su magnetiniais žaislais, Jums pravers liemenės viduje esančios kišenės magnetams. Tokiu būdu pakanka naudoti tik vieną magnetą, o ne du (lengvas būdas sutaupyti pinigų). Be to, netyčia nepamesite magneto.

  Skalbimo instrukcijos:
  - skalbti 40°C temperatūroje
  - galimas sausas valymas
  - nelyginkite striukės
  - nenaudokite chloro
  - nedžiovinkite džiovyklėje