Jean Peau natūralus arbatmedžio aliejus

 • Jean Peau natūralus arbatmedžio aliejus

  Kaina 11.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 11,9 taškų.
 • Tik internetu

  Jean Peau Tea Tree Oil yra 100% arbatmedžio aliejus – bespalvis aliejus, gaunamas distiliuojant arbatmedžio lapus.

  Šis 100% natūralus ir saugus arbatmedžio aliejus kilęs iš Australijos. Turi daug gydomųjų savybių: priešgrybelinis, antiseptinis, antivirusinis, antibakterinis ir priešuždegiminis, todėl jis yra idealus pirmosios pagalbos vaistinėlėje. Skatina žaizdų gijimą ir drėkina odą, ramina bet kokį sudirginimą, paraudimą ir niežtinčią odą. Puikus sąjungininkas kovojant su parazitais, bakterijomis, grybeliais ir blogais kvapais. Kadangi tai visiškai natūralus produktas, aliejus nesukelia šalutinio poveikio, pavyzdžiui, odos alergijos, dirginimo ar kitų panašių simptomų.

  Patarimas:
  Kaip ir naudojant bet kurį kitą produktą, nesvarbu, ar jis natūralus, ar ne, turime būti ypač atsargūs, kad nepatektų į akis.

  Naudojimas:
  aliejus yra labai efektyvus, užtenka vos kelių lašų ant odos, kad iškart palengvėtų. Jis gali būti naudojamas įvairiais būdais:

  - tepkite aliejų tiesiai ant žaizdų/sudirginimo ir masažuokite pirštu
  - įlašinkite kelis lašus (apie 10) aliejaus į šampūną ir išmaudykite šunį kaip įprasta
  - natūralus tirpalas nuo vabzdžių: 50 ml vandens, 5-10 lašų arbatmedžio aliejaus, buteliukas su purkštuvu. Viską sumaišykite, prieš naudojimą suplakite ir prieš kiekvieną pasivaikščiojimą apipurškite kailį