Julius-K9 Multifunctional Vest liemenė šunims oranžinė

 • Julius-K9 Multifunctional Vest liemenė šunims oranžinė

  Kaina 85.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
  Pristatymas
  Užsakomoji prekė
 • Julius-K9 Multifunctional Vest - daugiafunkcinė šunų liemenė, tinkanti nešioti ištisus metus. Sukurta taip, kad pasitvirtintų daugelyje situacijų: plaukimo, hidroterapijos, saugo nuo šalčio, vėjo ir drėgmės.

  Dydžiai:
  S dydis: krūtinės apimtis: 44-64 cm, liemenės ilgis: 40 cm
  M dydis: krūtinės apimtis: 55-72 cm, liemenės ilgis: 46 cm
  L dydis: krūtinės apimtis: 65-82 cm, liemenės ilgis: 51 cm
  XL dydis: krūtinės apimtis: 75-92cm, liemenės ilgis: 57cm

  Savybės:
  - tinkamas nešioti ištisus metus: šaltesniu periodu liemenė apsaugo svarbiausias šuns kūno vietas nuo šalčio, vėjo ir drėgmės.
  - minkšta ir kvėpuojanti medžiaga, liemenė maloniai apgaubia gyvūno kūną. Jų konstrukcija užtikrina maksimalų mobilumą, nevaržo judesių veiklos metu.
  - tvirta ir stabili rankena lleidžia laikyti ir valdyti šunį, lengviau jį pakelti, pvz., iškeliant šunį iš vandens ar padedant įlipti į automobilį.
  - išimami įdėklai padeda gyvūnui išlikti ant vandens paviršiaus.
  - metalinsi d-žiedais leidžia pritvirtinti pavadėlį
  - gali būti naudojama kaip mokomoji liemenė mokant plaukti šunims, kurie dėl savo kūno sandaros ir fizinių galimybių turi problemų išlikti ant vandens paviršiaus (pvz. prancūzų buldogas, anglų buldogas).

  Dėmesio: Išmatuokite savo šunį per plačiausią krūtinės vietą (krūtinės apimtis). Matavimas padės tiksliai nustatyti kokio dydžio šunų petnešos atitiks jūsų šuns poreikius.