Julius-K9 Multivest daugiafunkcinė liemenė šunims

 • Julius-K9 Multivest daugiafunkcinė liemenė šunims

  Kaina 97.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 97,9 taškus.
  Gamintojas
  Pristatymas
  Užsakomoji prekė
 • Julius K9 IDC Multivest - daugiafunkcinė šunų liemenė, tinkanti nešioti ištisus metus. Sukurta taip, kad pasitvirtintų daugelyje situacijų: plaukimo, hidroterapijos metu gali veikti kaip reabilitaciniai diržai, saugo nuo šalčio, vėjo ir drėgmės, o sušlapusi veikia kaip vėsinanti liemenė.

  Dydžiai:
  S dydis: krūtinės apimtis: 44-65 cm, šuns svoris 7-14 kg, liemenės ilgis: 36 cm
  M dydis: krūtinės apimtis: 53-75 cm, šuns svoris 13-24 kg, liemenės ilgis: 44 cm
  L dydis: krūtinės apimtis: 70-85 cm, šuns svoris 24-38 kg, liemenės ilgis: 52 cm
  XL dydis: krūtinės apimtis: 77-99cm, šuns svoris 38-56kg, liemenės ilgis: 55cm

  Savybės:
  - tinkamas nešioti ištisus metus: šaltesniu periodu liemenė apsaugo svarbiausias šuns kūno vietas nuo šalčio, vėjo ir drėgmės. Karštu oru, sušlapus vandeniu, gali veikti kaip vėsinanti liemenė, apsauganti nuo perkaitimo.
  - minkšta ir kvėpuojanti medžiaga, petnešos maloniai apgaubia gyvūno kūną. Jų konstrukcija užtikrina maksimalų mobilumą, nevaržo judesių veiklos metu.
  - tvirtos ir stabilios rankenos (nugaroje ir juosmenyje) leidžia laikyti ir valdyti šunį, lengviau jį pakelti, pvz., iškeliant šunį iš vandens ar padedant įlipti į automobilį.
  - keturi išimami įdėklai padeda gyvūnui išlikti ant vandens paviršiaus. Kiiekvienas įdėklas gali būti nuimamas ir įstatomas atgal, reguliuojant plūdrumo lygį. Puikiai tinka hidroterapijos metu.
  - nuimami, paminkštinti kojų dirželiai puikiai veiks reabilitacijos metu, palengvins šuns pakėlimą. Kai nereikia, juos galima lengvai nuimti
  - du metaliniai d-žiedai leidžia pritvirtinti pavadėlį, atsižvelgiant į jūsų poreikius, ant kaklo arba ant šuns nugaros
  - gali būti naudojama kaip mokomoji liemenė mokant plaukti šunims, kurie dėl savo kūno sandaros ir fizinių galimybių turi problemų išlikti ant vandens paviršiaus (pvz. prancūzų buldogas, anglų buldogas).

  Dėmesio: Išmatuokite savo šunį per plačiausią krūtinės vietą (krūtinės apimtis). Matavimas padės tiksliai nustatyti kokio dydžio šunų petnešos atitiks jūsų šuns poreikius.