Kiwi Walker Tuna šaltyje džiovintas tunas

 • Kiwi Walker Tuna šaltyje džiovintas tunas

  Kaina 11.90
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 11,9 taškų.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Kiwi Walker Tuna - 100% tunas. Liofilizuoti, natūralūs skanėstai šunims ir katėms.

  Ieškote skanių ir sveikų skanėstų savo augintiniui? Rinkitės natūralius Kiwi Walker užkandžius! Šie skanūs tuno gabalėliai buvo sukurti džiovinimo šalčiu būdu, kurį sudaro medžiagos dehidratacija (dehidratacija) užšaldant (-50 laipsnių Celsijaus), dažniausiai naudojant skystą azotą. Kitas etapas yra džiovinimas šalčiu, todėl maiste pašalinama daugiau nei 90% vandens. Pačioje pabaigoje produktas patiria antrinį (džiovinimo) procesą, kuris pašalina likusias vandens molekules.

  Tuno mėsa yra nepaprastai vertinga, aromatinga ir sveika, o iš jos paruoštus Kiwi Walker Snacks tiesiog mėgsta visi šunys!

  Produktas nepraranda savo spalvos, skonio ir maistinės vertės dėl džiovinimo šalčiu. Negana to, šis procesas pašalina didžiąją dalį mikrobiologinio užterštumo (vandens trūkumas neleidžia išgyventi bakterijoms) ir leidžia ilgai laikyti. Ir taip buvo pagaminti šie 100% natūralūs, be konservantų, skonio stipriklių ir kitų nereikalingų ingredientų, skanūs skanėstai šunims.

  Savybės:

  - sveika ir skanu
  - 100% natūralus!
  - neužima daug vietos
  - nesutepa rankų ir nėra lipnūs
  - vitaminų šaltinis: D ir B grupė
  - tinka visiems šunims ir katėms
  - laikyti nereikia šaldytuvo
  - turi daug nesočiųjų riebalų rūgščių

  Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 68,7%, riebalai 1%, žalia ląsteliena 1,3%, žali pelenai 6,6%, vandens kiekis 1,6%.