KONG 5pc Travel Bag kelioninis krepšys

 • KONG 5pc Travel Bag kelioninis krepšys

  Kaina 69.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 69,9 taškus.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Ar dažnai keliaujate su savo augintiniu? Ar turite problemų supakuodami visus reikalingus priedus, žaislus ir pan.? Jei taip, tai siūlome šį produktą – Kong 5 vnt kelioninį krepšį.

  Kong kelioninis krepšys yra puikus sprendimas ilgoms kelionėms, stovyklavimo išvykoms ir kt. Tai rinkinys, susidedantis iš 5 elementų: talpus kelioninis krepšys, 2 dideli maišeliai, kurių talpa iki 3,5L ir 2 mažesnės talpos - vandeniui ir maistui.

  Krepšys susideda iš vieno didelio skyriaus, kurį, esant reikalui, galima padalinti į du mažesnius (naudojant „sienelę“, pritvirtintą Velcro). Ant atvarto yra didelė tinklinė kišenė su užtrauktuku, kurioje galite įdėti kitus priedus. Šoninėse, išorinėse sienose yra didelės kišenės ir tinkliniai skyriai, kad viską, ko reikia, turėtumėte po ranka. Kad būtų lengviau nešiotis, pritvirtinamos rankenos ir dirželis per petį. Visa tai pagaminta iš aukštos kokybės, lengvų ir vandeniui atsparių medžiagų. Išlaikyti švarų maišelį nesukels problemų, nes jį galima skalbti skalbimo mašinoje ir greitai džiūsta.

  Dvi talpos, užsegamos užtrauktuku, turi patogią rankeną, o vidus išklotas vandeniui atsparia ir visiškai saugia liestis su maistu PEVA medžiaga. Galite naudoti juos kaip indus maistui, skanėstams, kosmetikai ir kt. Į gausų rinkinį taip pat įeina 2 sulankstomi kelioniniai dubenėliai, jie užima mažai vietos ir yra labai praktiški. 

  Savybės:

  - tilps visi reikalingi daiktai, kosmetika ir žaislai
  - talpos su užtrauktuku su vandeniui atspariu vidumi
  - patogūs sulankstomi dubenėliai su užraktu
  - krepšys ir visi komplekto elementai pagaminti iš aukščiausios kokybės vandeniui atsparios, lengvos medžiagos
  - galima skalbti skalbimo mašinoje 30°C
  - krepšys turi diržą ir rankeną
  - daugybė papildomų skyrių ir kišenių
  - idealiai tinka atostogoms, stovyklavimui ar parodoms

  Matmenys:

  krepšio išmatavimai: 39x19x32cm
  mažesnių talpų išmatavimai: 17x15x5x13cm, talpa iki 3,5L
  dubenėlių išmatavimai: skersmuo 19cm; aukštis: 10,5 cm, talpa iki 2L