Max&Molly Frenzy the Shark antkaklis šunims

 • Max&Molly Frenzy the Shark antkaklis šunims

  Kaina 13.10 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Max&Molly GOTCHA! antkaklis išsiskiria ne tik įdomiu, linksmu raštu ir ryškiomis spalvomis. Jis turi daugybę detalių, dėl kurių jo naudojimas yra grynas malonumas, pvz. tai žiedo formos apsauginė spyna, įdėta tinkamoje vietoje. Kai jūsų šuo pradeda traukti, sagties apkrova sumažėja ir perkeliama į patvarią antkaklio medžiagą.

  Platus apimties reguliavimo diapazonas leidžia leidžia lengvai pasirinkti tinkamą dydį. Augant šuniukui nereikės karts nuo karto pirkti naujo. Jo perimetre yra metalinė kilpa, o tai reiškia, kad antkaklis po reguliavimo neišsiskleidžia.

  Gaminys pagamintas iš tankiai austos, lengvai valomos, atsparios pūtimui ir deformacijoms poliesterio juostos. Siekiant užtikrinti jūsų šuniui ar šuniukui didžiausią įmanomą komfortą, juosta buvo padengta švelniu, minkštu ir maloniu liesti neoprenu. Antkaklis turi labai tvirtą, dviejų taškų užsegimą. 

  Kiekvienas antkaklis turi unikalų GOTCHA! pakabuką su QR kodu. Nemokamoje GOTCHA! „Lost & Found App“ programėlėje galite sukurti savo augintinio profilį su informacija apie augintinį. Jeigu augintinis pabėgtų ar pasiklystų, jį radęs žmogus nuskaitytų QR kodą ir matytų visą kontaktinę informaciją, kaip greitai jums grąžinti augintinį.

  Savybės:

  - unikalus, spalvingas ir originalus dizainas
  - šunims ir šuniukams
  - turi saugos pakabuką GOTCHA!
  - suteikia jūsų augintiniui komfortą ir saugumą pasivaikščiojimo metu
  - pagaminta iš patvarios poliesterio juostos, pamuštos minkštu ir patogiu neoprenu
  - turi platų reguliavimo spektrą, "auga" kartu su šuniuku
  - 4 dydžių
  - užsegama tvirta dviejų taškų sagtimi
  - turi apsauginį užraktą, kuris apsaugo nuo apykaklės atsegimo

  Dydžiai:

  XS: plotis 1cm, kaklui 22-32cm

  S: plotis 1.5cm, kaklui 31-43cm

  M: plotis 2cm, kaklui 39-48cm

  L: Plotis 2.5cm, kaklui 52-63cm

  Tinkamo dydžio pasirinkimas:
  Max&Molly antkaklis yra keturių dydžių. Renkantis šuniui tinkamą antkaklį, išmatuokite šuns kaklo apimtį ir iš lentelės išsirinkite tinkamą dydį. Planuodami šuniuko antkaklio pirkimą, atsižvelkite į jo vystymąsi. Du vidutinio dydžio pirštai turi laisvai tilpti tarp šuns kaklo ir antkaklio. Išmatavus kaklo apimtį, esate ant ribos tarp 2 dydžių, visada rinkitės didesnį.

  Dėmesio:
  XS dydžio antkaklis neturi saugos užrakto.