Metalinis dviejų durų šuns narvas sulankstomas

 • Metalinis dviejų durų šuns narvas sulankstomas

  Kaina 38.90 
  39.90  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 38,9 taškus.
 • Metalinis narvas šunims pagamintas iš stiprių metalinių, juoda spalva dažytų virbų su plastikiniu padėklu. Tinka šunims ir katėms.

  Dydžiai: ilgis x plotis x aukštis (gali būti kelių cm paklaida)

  Metalinis narvas yra praktiškumas ir patogumas Jūsų namuose arba kelionės metu. Dvejos durys leis greitai surasti vietą kur pastatyti narvą Jūsų name arba bute, net jei turite ne per daugiausiai laisvos vietos.

  Taip pat, dvejos durys leis patalpinti narvą automobilyje taip, kad būtų maksimaliai patogu Jums ir Jūsų augintiniui.

  Šunų narvai susideda per kelias sekundes. Transportavimo rankenėlės pagalba, išardytą narvą labai patogu nešti.

  Narvas su plastikiniu padėklu. Plastikinis narvo pagrindas plokščias ir neperšlampamas. Lengva ištraukti ir išvalyti.

  Galite įsigyti tokius dydžius:
  Narvas S - 60 x 45 x 51cm (šunims iki 12kg svorio) (po du užraktus ant durelių) svoris apie 4.5kg
  Narvas M - 76 x 52 x 59cm (šunims iki 22kg svorio) (po du užraktus ant durelių) svoris apie 5.5kg
  Narvas L - 91 x 60 x 66cm (šunims iki 35kg svorio) (po du užraktus ant durelių) svoris apie 8kg (sustiprintas apie 13kg)
  Narvas XL - 106 x 71 x 77cm (šunims iki 50kg svorio) (po du užraktus ant durelių) svoris apie 11kg (sustiprintas apie 15kg)
  Narvas XXL - 121 x 76 x 82cm (šunims nuo 50kg svorio)(po du užraktus ant durelių) svoris apie 13kg (sustiprintas apie 17kg)

  Charakteristika:

  durelių atidarymas - į dešinę
  tarpai tarp virbų apie 35-40mm (priklausomai nuo dydžio)
  pagrindiniai virbai - apie 4-4.6mm
  vertikalus virbai - apie 3mm (sustiprinto apie 4.6mm)
  horizantalūs virbai - apie 3.5mm-4mm (sustiprinto apie (4.6mm)

  Narvas yra ta vieta, kurioje šuo yra saugus būdamas vienas. Tai šuns lova ir jo kambarys. Tai vieta, kur galima pasislėpti nuo žmonių, ypač vaikų, kai šuo pavargsta nuo meilės ir reikalavimų žaisti. Narvo paskirtis yra šuns izoliavimas dėl saugumo, dresūros, destrūktyvaus elgesio prevencijos ir patogaus keliavimo priežaščių.
  Teisingai naudojamas, šuns narvas gali suteikti daugybę privalumų kaip šuniui, taip ir jo šeimininkui:

  - Saugi vieta. Metalinis narvas šuniui - tai asmeninė erdvė - būtent taip keturkojis suvokia narvą. Tai yra ypač naudinga šuniui jaučiant stresą ar nuovargį ir norint pabūti vienam. Čia yra labai svarbi taisyklė - kai šuo yra narve, nesvarbu savo ar jūsų noru, jis yra nepasiekiamas ir turi būti paliktas ramybėje.

  - Pratinimas prie namų/lauko. Narvas gali labai pagelbėti šuniuko auklėjime. Suaugę ir maži šunys nemėgsta nešvarių guolių, todėl parinkus tinkamo dydžio narvą galima išmokyti šunį atlikti gamtinius reikalus lauke.

  - Žalos ribojimas
. Visi mes matėme gėdingus šunų vaizdo įrašus kur tie, pasilikę vieni, nusiaubia namus.

  Kad ir kaip juokinga tai atrodytų, viso to galima išvengti paliekant šunį narve su kaulu ir/arba žaislu. Kaip manote kiek iš sudraskytos sofos šuo prarija pamušalo? O iš sugriaužtų sienų dažų? O iš išverstos šiukšledėžės visko kas skaniai kvepia?
  Jeigu šuo, pasilikęs vienas, yra linkęs į destruktyvius užsiemimus, tai yra tiesiog nesaugu pačiam šuniui. Gerai jeigu jums negaila sofos ir sienų, bet tai nereiškia kad nieko blogo neatsitiks ir galima toliau šuniui leisti savirealizuotis.

  - Ryšio stiprinimas tarp šeimininko ir šuns. Narvai šunims padeda išvengti baimės, sumaišties ir nerimo sukelto šeimininko reakcija į šuns netinkamą elgesį. Keturkojai nesupranta už ką mes juos baram, tai kam pykti dėl sugraužtų daiktų jeigu to galima išvengti ir grįžus namo apdovanoti šunį meile ir dėmesiu, o ne barniais.

  - Nenumatytos aplinkybės. Kelioninis narvas. Išskrendate atostogauti ir paliekate keturkojį šunų viešbutyje? Šuo gyvens nedidelėje aptvertoje erdvėje, tad jam pačiam bus ramiau jei jis mokės pasilikti vienas. Jūsų auguntiniui reikalinga operacija?
  Po operacijos šunį paguldys į narvą ir viesiems bus geriau jeigu šuo elgsis ramiai, o ne žalos pats save iš baimės būti uždarytam.
  Norite leistis į ilgą kelionę automobiliu? Šuns ir keleivių saugumas turi tapti prioritetu, ir čia padės narvas, specialiai pritaikytas automobiliui. Narvas yra puikus pagalbinis įrankis šuns auklėjime ir saugumo užtikrinime, bet reikia suprasti, kad narvas neišspręs visų problemų ir vadovautis sveiku protu.
  Labai svarbu šuniui duoti laiko apsiprasti prie jo “kambario” ir parodyti kad ten yra ramu ir saugu. Tik geros asociacijos ir patirtys padės jūsų keturkojui pamilti savo narvą ir palengvins jums abiems gyvenimus!

  Dėmesio: šuo turi būti pripratęs prie narvo, tai nėra bausmės priemonė, o poilsio vieta. Šuns padaryta žala narvui nėra garantinis atvejis.