MidWest Camper medžiaginis narvas šunims

 • MidWest Camper medžiaginis narvas šunims

  Kaina 87.90 
  97.90  Sutaupykite 10 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-02-29 23:59
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 87,9 taškus.
  Gamintojas
  Pristatymas
  Užsakomoji prekė
 • MidWest Camper medžiaginis narvas šunims.

  MidWest medžiaginiai narvai pasižymi aukšta kokybe ir itin patvaria konstrukcija. Pagaminta iš aukščiausios kokybės, labai tvirto, atsparaus vandeniui ir lengvai valomo nailoninio audinio, papildomai sutvirtinti kampuose.

  Nepakeičiamas gaminys transportavimui ir kaip maniežas namuose ar sode. Integruota ir sulankstoma plieninė konstrukcija leidžia greitai surinkti ir išardyti transporterį – tereikia prijungti vidinius vamzdelius. Sulenktas jis užima mažai vietos ir yra lengvas. Galima transportuoti sulankstytą arba išskleistą.

  Jūsų patogumui šis modelis turi net 2 didelius įėjimus, kurių dėka galėsite pastatyti narvą sau tinkamoje vietoje. Kiekvienas langas turi tankų, vinilu sutvirtintą tinklelį, užsegamą dvigubu užtrauktuku su papildoma blokada, užtikrinančia patekimą į gryną orą ir matomumą gyvūnui, o tai ženkliai padidina jo komfortą ir leidžia jaustis saugiau.
  Narvelio apačia buvo sutvirtinta guminėmis, neslidžiomis kojelėmis, kurios apsaugo grindis nuo subraižymo, o papildomos rankenos ir pečių juosta palengvina nešiojimą. Narvas turi didelę šoninę kišenę skanėstams, pavadėliui ar kitiems smulkiems daiktams. Produktas ypač rekomenduojamas visiems dažnai keliaujantiems ar parodose dalyvaujantiems keturkojų savininkams. Galimi 4 dydžiai.

  Savybės
  - sulankstomas
  - greitas surinkimas ir išmontavimas
  - geras oro srautas
  - aukštos kokybės medžiaga, lengvai valoma
  - sustiprinti kampai, guminės kojelės apačioje

  Dydžiai
  Dydis S: 62,4 x 46,4 x 43,9 cm
  Dydis M: 76,9 x 51 x 49,2 cm
  Dydis L: 91,9x62,4x58,6 cm
  Dydis XL: 106,1 x 71,8 x 69,3 cm