MycAni Giardia Garaus papildai šunims prieš pirmuonis

 • MycAni Giardia Garaus papildai šunims prieš pirmuonis

  Kaina 44.90
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 44,9 taškus.
  Gamintojas
 • Kada naudoti?

  - Giardiazės gydymui
  - Profilaktiškai

  Gericijus: Šis grybas stiprina imuninę sistemą, gerina kvėpavimo organų funkcijas. Juose yra didelis kiekis imunomoduliuojamųjų polisacharidų – gliukanų, kurių veikimo mechanizmas yra įvairialypis (aktyvuoja specifinį ląstelių imunitetą). Stabdo vėžinių ląstelių susidarymą ir jų vystymąsi, lėtina odos gleivinės uždegiminius procesus, tausoja kepenis, efektyviai veikia gydant įvairias ligas, susijusias su imuniteto silpnumu bei gali būti vartojamas imunitetui stiprinti. Turi teigiamą poveikį leukemijos gydymui.

  Įvairiaspalvė kempė: Stiprina inkstus ir turi antivirusinį, antibakterinį ir priešgrybelinį poveikį, ypač esant inkstų uždegimui.

  Raudonėlis, rozmarinas ir čiobreliai: Išvalo parazitus iš žarnyno, turi antibakterinį poveikį, malšina viduriavimą ir turi antispazminį poveikį.

  Vartojimas: Apie 3 mėnesiai. 3 kartus per dieną įmaišyti į maistą. Katėms 1 arbatinis šaukštelis, šunims iki 20 kg 2 arbatiniai šaukšteliai; šunims virš 20 kg 3 arbatiniai šaukšteliai. Taip pat galima 1 matavimo šaukštelį įmaišyti į 100 g kefyro.

  Grynasis kiekis: 200 g.

  Kilmės šalis: Vokietija.