MycAni Liebestoll papildai šunims hormoninei sistemai

 • MycAni Liebestoll papildai šunims hormoninei sistemai

  Kaina 44.90
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 44,9 taškus.
  Gamintojas
 • Kada naudoti?

  - Nėštumo komplikacijų metu
  - Komplikacijų po kastracijos atvejais
  - Esant elgesio sutrikimams dėl hormonų disbalanso
  - Hiperseksualiems ir neturintiems potencijos patinams
  - Rujos metu

  Indijos smilkalinė bosvelija dar žinoma kaip Frankincense: Turi antiflogistinį poveikį (vartojama siekiant sumažinti lytinių organų uždegiminius procesus), palengvina patelėms pasireiškiančius sutrikimus (rujos priepuoliai, apsunkintas nėštumas). Taip pat savo poveikiu artima nesteroidiniams priešuždegiminiams vaistams, tačiau turi didelį privalumą, nes neturi neigiamo šalutinio poveikio, kuris būdingas šiai vaistų grupei bei uždegimą ir skausmą sąnariuose malšina efektyviau.

  Tikrasis skaistminas: Reguliuoja hormonų pusiausvyrą ir turi adaptogeninį poveikį.

  Kininis kordicepsas: Reguliuoja patinų ir patelių lytinių organų hormonus. Taip pat jame yra didelis L-triptofano kiekis, iš kurio smegenyse gaminamas serotoninas (laimės hormonas). Pasižymi antialerginiu poveikiu, bei skatina toksinų šalinimą iš organizmo. Be specifinio nuo vėžio apsaugančio ir jo progresavimą stabdančio poveikio, pasižymi ir antimetastaziniu. Šis grybas yra natūralus antibiotikas, taip pat veikia ir virusus. Veiksmingai gydo kraujagyslių ligas, atstato kepenų ląsteles, normalizuoja inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų apykaitą. Vartojant kartu su tradiciniais medikamentais padidina gydymo veiksmingumą ir sumažina jo galimą nepageidaujamą šalutinį poveikį.

  Vartojimas: Rujos arba nėštumo metu. 1 kartą per dieną įmaišyti į maistą. Katėms 0,25 kaušelį; Šunims iki 20 kg 0,5 kaušelio; Šunims virš 20 kg 1 kaušelį.

  Grynasis kiekis: 200 g.

  Kilmės šalis: Vokietija.