MycAni Organpolierer papildai šunims kepenims

 • MycAni Organpolierer papildai šunims kepenims

  Kaina 44.90
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 44,9 taškus.
  Gamintojas
 • Kada naudoti?

  - Alergijų atvejais
  - Esant nuovargiui ir vangumui
  - Kepenų cirozės atvejais
  - Kitų hepatopatijų metu
  - Nustačius padidėjusius kepenų rodiklius
  - Profilaktiškai

  Kininis kordicepsas: Pasižymi antialerginiu poveikiu, bei skatina toksinų šalinimą iš organizmo. Be specifinio nuo vėžio apsaugančio ir jo progresavimą stabdančio poveikio, pasižymi ir antimetastaziniu. Šis grybas yra natūralus antibiotikas, taip pat veikia ir virusus. Veiksmingai gydo kraujagyslių ligas, regeneruoja kepenų ląsteles, normalizuoja inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų apykaitą. Vartojant kartu su tradiciniais medikamentais padidina gydymo veiksmingumą ir sumažina jo galimą nepageidaujamą šalutinį poveikį.

  Tikrinis blizgutis dar žinomas kaip Reishi grybas: Saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų keliamos žalos ir stiprina imuninę sistemą. Pasižymi antiuždegiminėmis savybėmis, gali padėti sumažinti uždegimo sukeltą skausmą, sąlygotą artrito ar neuralgijos. Gali pagerinti širdies kraujotaką ir sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Pagerina bendrą organizmo fizinę būklę, mažina įtampą, ramina nervus. Gali palengvinti alerginius simptomus, gerina kepenų veiklą.

  Artišokų sudėtyje esanti karčioji medžiaga (cinarinas): Padidina tulžies gamybą kepenyse bei gerina riebalų skaidymą ir taip palengvina detoksikaciją.

  Tikrasis margainis: Jame esantis silimarinas stiprina ir regeneruoja kepenis. Kovoja su lėtinėmis uždegiminėmis kepenų ligomis.

  Kiaulpienė: Padeda gydyti kepenų ligas, diabetą, šlapimo takų infekcijas, vėžį ir anemiją, taip pat skatina toksinų pašalinimą iš organizmo. Ypač naudingos tulžies pūslei ir inkstams.

  Vartojimas: Apie 6 savaitės arba ilgiau. 1 kartą per dieną įmaišyti į maistą. Šunims iki 20 kg 0,25 kaušelio; šunims virš 20 kg 0,5 kaušelio.

  Grynasis kiekis: 200 g.

  Kilmės šalis: Vokietija.