Non-Stop CaniX Belt bėgiojimo diržas

 • Non-Stop CaniX Belt bėgiojimo diržas

  Kaina 84.90
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 84,9 taškus.
  Gamintojas
 • Non-Stop CaniX Belt bėgiojimo diržas. Su šiuo diržu bėgimas su šunimi gali tapti visiškai nauja patirtimi! Tai patogus bėgimo diržas, skirtas bet kokio lygio sportininkams.

  Klubų apimtis: S (50-82cm). M (82-104cm)

  Šis bėgiojimo diržas yra itin lengvas ir skirtas nevaržomai siekti geriausių rezultatų. Jo unikali konstrukcija padeda sumažinti apkrovą apatinei nugaros daliai ir pasitarnauja taisyklingos bėgimo technikos lavinimui.

  Projektuodami diržą CaniX konsultavomės su geriausiais bėgimo su šunimi („canicross“) sportininkais – jų dėka sukurtą modelį dabar renkasi žymiausi bėgimo su šunimi sportininkai, tarp jų ir daugkartinis pasaulio čempionas Benas Robinsonas.

  Šis diržas sveria vos 280 g ir yra labai patvarus. Novatoriška orui laidi medžiaga užtikrina komfortišką bėgimą bet kokioje temperatūroje. Diržas CaniX turi fiksuojamą karabiną, prie kurio segamas bėgimui skirtas šuns pavadėlis. Karabinas laisvai juda diržo priekyje esančia kilpa. Tokia konstrukcija leidžia sekti šuns judesius, tad jūsų klubams visada paskirstoma vienoda apkrova, net jeigu šuo tempia į šoną. Be to, dėl šios konstrukcijos bėgikui lengviau išlaikyti pusiausvyrą ir palaikyti kontaktą su šunimi, ypač ant posūkių. Diržą CaniX galima reguliuoti įvairiausiais būdais, tad jis tinka daugybei kūno formų. Šis bėgimo diržas gaminamas dviejų dydžių, S (mažo) ir M (vidutinio). Diržo galinėje dalyje yra kišenė, į kurią telpa daugumos modelių išmanieji telefonai. Atšvaitinės detalės užtikrina, kad bėgikas bus gerai matomas tamsoje.

  Savybės:

  - pavadėlis tvirtinamas prie kablio diržo priekyje
  - šviesą atspindintys elementai
  - S dydis: diržo aukštis 10cm, pamušalo ilgis 61cm, svoris 247g
  - M dydis: diržo aukštis 10cm, pamušalo ilgis 71cm, svoris 280g
  - galima skalbti (rankomis)