Nylabone Extreme Double Bone žaislas šunims

 • Nylabone Extreme Double Bone žaislas šunims

  Kaina 14.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Dvigubas kaulas reiškia dvigubą kramtymo džiaugsmą. Nylabone Extreme Double Bone sukurtas šunims, kurių mėgstamiausia veikla yra kramtymas. Jo unikali forma suteikia šunims daug linksmybių ir suteikia daug galimybių žaisti.

  Nylabone Extreme Double Bone šunų kramtukas pagamintas iš nailono medžiagos. Šis labai universalus termoplastikas turi daug privalumų, kai kalbama apie šunų žaislus. Visų pirma, iš jo galima pagaminti praktiškai bet kokios formos kramtuką. Antra, jis yra labai patvarus. Trečia, saugus mūsų keturkojams: žaisdamas švelniai masažuoja dantis ir dantenas, padeda jas išsivalyti, netyčia prarijus žaislo fragmentą, nekelia pavojaus sveikatai, yra netoksiškas.

  Su šoninės aromatu. Puikus būdas sumažinti šunų nuobodulį ir stresą. Žaidimas su kvapniu žaislu įtraukia šuns uoslę, leidžia iškrauti energiją.

  Savybės:

  - pagaminta iš kramtymui atsparios medžiagos
  - iš extreme serijos, patvariausi Nylabone žaislai
  - įvairi tekstūra
  - įdomi forma
  - patenkina natūralų šuns poreikį kramtyti
  - sumažina stresą ir nerimą
  - saugus šuns sveikatai
  - šoninės kvapas

  Dydžiai:

  XS: šunims iki 7 kg, išmatavimai 100x65x15mm, svoris 58g
  M: šunims iki 16 kg, išmatavimai: 153x95x25 mm, svoris 240 g
  XL: šunims nuo 23 kg, matmenys: 215x130x33 mm, svoris 415 g

  Dėmesio:
  Nylabone žaislai yra skirti labai intensyviems kramtytojams, tačiau žaislai nėra nesunaikinami. Reguliariai tikrinkite žaislą ir įsitikinkite, kad jis yra sveikas ir nepažeistas, be trūkstamų dalių. Atimkite žaislą, jei galiukai per daug susidėvėję arba jei žaislas tampa per mažas, kad būtų galima saugiai kramtyti. Atkreipkite dėmesį, kad šie žaislai nėra skirti valgyti.