Nylabone Extreme Wooden Stick žaislas šunims

 • Nylabone Extreme Wooden Stick žaislas šunims

  Kaina 20.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 20,9 taškų.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Jei jūsų šuo mėgsta kramtyti pagaliukus, bet jūs ieškote jam saugios ir patvarios alternatyvos, Nylabone Bacon Extreme Wooden Stick Chew bus puikus pasirinkimas. Šis unikalus žaislas iš Extreme Nylabone linijos buvo sukurtas taip, kad tiktų net didžiausiems kramtytojams.

  Pagamintas iš patvaraus nailono. Dėl to jis ne tik patvarus, bet ir saugus jūsų šuns dantims ir dantenoms. Medžiaga taip pat yra netoksiška ir saugi, net jei šuo praryja žaislo fragmentą. Žaislas turi šoninės kvapo. Žaidimas su Nylabone yra puikus būdas patenkinti natūralų šuns poreikį kramtyti ir kąsti. Tai padeda sumažinti stresą ir įtampą, taip pat išlaikyti šunį užimtą ilgesnį laiką. 

  Savybės:

  - pagaminta iš patvaraus nailono
  - iš extreme serijos, patvariausi Nylabone žaislai
  - šoninės skonis
  - palaiko burnos higieną
  - patenkina šuns poreikį kramtyti
  - sumažina stresą ir nerimą
  - saugus šuns sveikatai

  Dydžiai:

  M: šunims iki 16 kg, matmenys 130x30x23 mm, svoris 105 g
  XL: šunims iki 23 kg, išmatavimai 203x77x32mm, svoris 215g

  Dėmesio:
  Nylabone žaislai yra skirti labai intensyviems kramtytojams, tačiau žaislai nėra nesunaikinami. Reguliariai tikrinkite žaislą ir įsitikinkite, kad jis yra sveikas ir nepažeistas, be trūkstamų dalių. Atimkite žaislą, jei galiukai per daug susidėvėję arba jei žaislas tampa per mažas, kad būtų galima saugiai kramtyti. Atkreipkite dėmesį, kad šie žaislai nėra skirti valgyti.