Nylabone Strong Rubber Bone žaislas šunims

 • Nylabone Strong Rubber Bone žaislas šunims

  Kaina 13.20 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Nylabone Strong Rubber Bone Beef & Gravy žaislas šunims, kurie mėgsta intensyviai kramtyti, bet taip pat vertina tam tikrą žaislų lankstumą ir elastingumą. Tai saugi alternatyva tikriems kauliukams. Pagamintas iš natūralios gumos, kuri yra ir patvari, ir lanksti.

  Kad kramtomasis žaislas būtų patrauklesnis, jis turi jautienos kvapą.  Kvapas skatina keturkojį žaisti, o tuo pačiu nesuteikia jokių papildomų kalorijų, o tai svarbu norint išlaikyti tinkamą šuns svorį.

  Nylabone Strong Rubber Bone Beef & Gravy ne tik patenkina natūralų šuns poreikį kramtyti, bet ir padeda palaikyti burnos higieną, nes masažuoja dantenas ir pašalina maisto daleles bei apnašas. Tai taip pat puikus būdas nenuobodžiauti ir sumažinti stresą.

  Savybės:

  - pagamintas iš tvirtos, lanksčios gumos
  - palaiko burnos higieną
  - patenkina natūralų šuns poreikį kramtyti
  - sumažina stresą ir nerimą
  - saugus šuns sveikatai
  - jautienos skonio
  - alternatyva tikriems kauliukams

  Dydžiai:

  S: šunims  iki 11 kg, išmatavimai 120x50x45mm, svoris 157g
  M: šunims iki 16 kg, išmatavimai: 155x55x50 mm, svoris 225 g

  Dėmesio:
  Nylabone žaislai yra skirti labai intensyviems kramtytojams, tačiau žaislai nėra nesunaikinami. Reguliariai tikrinkite žaislą ir įsitikinkite, kad jis yra sveikas ir nepažeistas, be trūkstamų dalių. Atimkite žaislą, jei galiukai per daug susidėvėję arba jei žaislas tampa per mažas, kad būtų galima saugiai kramtyti. Atkreipkite dėmesį, kad šie žaislai nėra skirti valgyti.