Pet Weighter aukštas dubenėlis su sunkiu pagrindu

 • Pet Weighter aukštas dubenėlis su sunkiu pagrindu

  Kaina 28.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 3 - 6 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Tik internetu

  Jei jūsų kasdienybė yra susijusi su visur išsiliejusiu maistu ir nuolat šlapiomis grindimis, pasirinkite savo šuniui skirtą stabilų, paaukštintą Pet Weighter dubenėlį. Unikali konstrukcija reiškia, kad jūsų augintinis negalės pajudinti dubenėlio ar jo apversti.

  Tvirtas ir saugus – susideda iš dviejų elementų:

  - dubuo: su paprastu užraktu, kurį galima lengvai nuimti nuo pagrindo užpildyti ir išplauti.
  - pagrindas: tai užsukamas, tuščias indas (lengvas transportavimui) su neslystančiomis kojelėmis, į kurį pripildysite vandens ar smėlio, kad gautumėte pagrindą, sveriantį daugiau nei 6 kg (modelis M), ar net daugiau nei 10 kg (modelis L).

  Kai dubenį padėsite atgal ant pagrindo, jūsų šuo nebegalės pajudinti dubens ar jo apversti. Jūsų augintiniui šėrimo laikas bus malonesnis, nes jam ar jai nebereikės vaikytis dubenėlio, kad galėtų valgyti.

  Savybės:

  - mažiau išsiliejusio maisto ir vandens, mažiau triukšmo – užpildžius pagrindą smėliu ir vandeniu (arba tik smėliu ar vandeniu) ir ant jo užrakinus dubenį, jūsų augintinis negalės jo pajudinti ar apversti.
  - paaukštinta valgymo padėtis – dubens viršutinis kraštas yra maždaug 17 cm arba 21 cm aukščio (priklausomai nuo dydžio). Pakelta valgymo padėtis gali pagerinti jūsų augintinio virškinimą ir mažiau apkrauti jo sąnarius.
  - patogesnis maitinimas: kai kuriems šunims gali būti nepatogu valgyti grindų lygyje, ypač jei jie turi ilgus kaklus ar stuburo problemų. Pakeltas stabilus dubuo suteikia jiems natūralesnę ir patogesnę kūno padėtį valgant, nes sumažina poreikį pasilenkti, o tai gali padėti vyresnio amžiaus šunims, kenčiantiems nuo artrito ar sąnarių displazijos.
  - higiena ir sauga – bendradarbiaujant su sveikatos priežiūros inžinieriais, PetWeighter dubuo buvo sukurtas atsižvelgiant į higieną. Jame nėra tarpų ar kampelių, kuriuose galėtų kauptis šiukšlės ir nešvarumai. Jis pagamintas iš medžiagų, skirtų liestis su maistu ir gali būti plaunamas indaplovėje (iki 60°C).
  - stilinga išvaizda – akį džiuginantis stilius, kurį galima priderinti prie bet kokio interjero. Taip pat tinka naudoti lauke.

  M dydis - vidutinio dydžio šunims,  L - dydelių veislių šunims

  Matmenys: M dydis 21x21x17cm, L dydis - 26x26x21cm

  Talpa: M dydis - 1L, L dydis - 2L

  Dubens svoris: M dydis - 200g, L dydis - 342g

  Tuščio pagrindo svoris: M dydis - 450g, L dydis - 843g

  Pagrindo svoris užpildžius: M dydis iki 6kg, L dydis iki 10kg