Platinum Adult sausas maistas su jautiena ir bulvėmis

 • Platinum Adult sausas maistas su jautiena ir bulvėmis

  Kaina 92.50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 4 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 92,5 taškus.
  Gamintojas
 • Platinum visavertis subalansuotas sausas pašaras suaugusiems šunims su jautiena ir bulvėmis:

  - 70% šviežios jautienos
  - Bulvės aukštos kokybės angliavandenių šaltiniai
  - Daržovės, kuriose gausu natūralių antioksidantų
  - Žaliųjų lukštų ekstraktas ir naudingos žolelės

  Platinum sausas pašaras susaugusiems šunims su jautiena ir bulvėmis pagamintas iš natūralių produktų, kurie lengvai virškinami, todėl tinka visiems šunims, nepriklausomai nuo amžiaus ar veislės. Platinum Adult Beef + Potato yra specialiai sukurtas siekiant pagerinti mitybą ir neturi priedų, kurie galėtų būti kenksmingi šuniui. Pašare yra svarbių sveikatai ir energijos poreikui palaikyti vitaminų, o vertingos žolelės skatina medžiagų apykaitą.

  Platinum sausas pašaras suaugusiems šunims su jautiena ir bulvėmis pagamintas tik iš aukštos kokybės ingredientų, kurie taip pat tinkami naudoti žmonėms.

  Mažiausiai 70 % šviežios mėsos
  Bulvės aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
  Šalto spaudimo aliejai, užtikrinantys optimalų riebalų balansą
  Žaliųjų midijų lukštų ekstraktas, vitaminas K1, vaisiai, įvairios daržovės ir daugybė svarbių žolelių
  Platinum pašaruose nėra skerdienos likučių, atraktantų, prieskonių, skonio stipriklių, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Tokiu būdu mes užtikriname, kad pašaras būtų lengvai virškinamas šuniui.

  Taikant švelnų „garinimo slėgiu“ metodą, mėsos gabalai verdami kartu su bulvėmis, nepridėjus vandens tik 95 ° C temperatūroje. Grynos koncentruotos mėsos sultys sudaro 19 proc. pašaro, tai yra daugiau nei kituose šunų pašaruose. Dėka gamybos būdo pašare išlieka visos vertingos maistinės medžiagos ir jam suteikiamas išskirtinis skonis. Po virimo proceso pašaras lėtai ir atsargiai išdžiovinamas.

  Atvėsinus iki kambario temperatūros sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės ir vitaminai, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos. Pašaro masė supjaustoma į gabalėliukus ir iškart supakuojama į hermetiškus aliuminio maišelius, o ne laikoma dideliuose induose. Ši pakuotė užtikrina Platinum šviežumą ir sultingumą ir svarbiausia neleidžia erkėms patekti į pašarą! Maksimalus sauso pašaro maišelio dydis yra 5 kg, kad būtų užtikrintas natūralus kiekvienos pakuotės aromatas ir šviežumas iki paskutinio pašaro gabaliuko.

  Sudėtis: Šviežia jautienos mėsa (70 %), džiovintos bulves (12 %), džiovinti žirniai, džiovinti lęšiai, džiovintų obuolių minkštimas, džiovinta žuvis, džiovintos alaus, lašišų aliejus, jukos ekstraktas, šalto spaudimo linų sėmenų aliejus, šalto spaudimo alyvuogų aliejus, žaliųjų midujų ekstraktas, džiovintos morkos, džiovinti pomidorai, džiovintos afrikietiškos medetkos, džiovintos kiaulpienės, džiovinti brokoliai, džiovinta žalia arbata, džiovintos ramūnėlės, džiovintas raudonėlis, džiovinto erškėčio sėklos, džiovintų spanguolių sėklos, džiovinti jūrų dumbliai, kalio chloridas.

  Priedai: Vitaminas: (3a672a) vitaminas A 10,000 IU, (3a671) vitaminas D3 1,600 IU, (3a700) vitaminas E 150 mg. Mikroelementai: (3b104) geležies Fe (geležies sulfatas, heptahidratas) 75 mg, (3b201) jodas I (kalio jodidas) 3 mg, (E-4) varis Cu (vario sulfatas, pentahidratas) 19 mg, (3b503) manganas Mn (mangano sulfatas, monohidratas) 40 mg, (3b603) cinkas Zn (cinko oksidas) 50 mg, (3b607) cinkas Zn (glicino cinko chelatas, hidratas) 100 mg, (E-8) selenas Se (natrio selenitas) 0.4 mg.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 24,0%, žalias aliejus ir riebalai 16,0%, žali pelenai 7,0%, žalios skaidulos 3,5%, kalcis 1,5%, fosforas 0,8%, drėgmė (natūraliai susidariusi) 19,0%

  Šėrimo nurodymai
  Adult sausas pašaras su jautiena ir bulvėmis labai aukštos kokybės. Prašau, atkreipti dėmesį prieš šeriant į šiuos punktus:
  - Duoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą vandeniu
  - Neleiskite pašarui ilgai brinkti, geriausia duoti iš karto
  - Visada laikykite pasiekiamo šviežio vandens
  - Iš pradžių duokite mažesnį kiekį, nei rekomenduojama
  - Tik jei prireiks padidinkite