Platinum VetActive Hypoallergenic sausas pašaras šunims

 • Platinum VetActive Hypoallergenic sausas pašaras šunims

  Kaina 118.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 118,9 taškų.
  Gamintojas
 • Platinum VetActive hipoalerginis pašaras skirtas šunims, kurie turi alergijų ar jautrų skrandį.

  - Tinkama alternatyva šuniui, kuris yra alergiškas;
  - Pašare kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys, kurios yra lengvai toleruojamos;
  - Sudėtyje yra tik vienos rūšies mėsa - Iberijos kiauliena;
  - Gausus mėsos kiekis net 70%;
  - Gerai virškinamas.

  Kokybiškam šunui pašarui svarbūs ne tik ingredientai, bet ir paruošimo būdas, kuris išsaugo visas maistines medžiagas. Platinum pašaras taikant švelnų „garinimo slėgiu“ metodą – mėsos gabalai verda kartu su ryžiais ir daržovėmis nepridėjus vandens, 95 ° C temperatūroje. Dėka gamybos būdo pašare išlieka visos vertingos maistinės medžiagos ir jam suteikiamas išskirtinis skonis. Po virimo pašaras lėtai ir atsargiai išdžiovinamas. Atvėsinus iki kambario temperatūros sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės ir vitaminai, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos. Pašaro masė supjaustoma į gabalėliukus ir iškart supakuojama į hermetiškus aliuminio maišelius, o ne laikoma dideliuose induose. Ši pakuotė užtikrina Platinum šviežumą ir sultingumą ir svarbiausia neleidžia erkėms patekti į pašarą! Maksimalus sauso pašaro maišelio dydis yra 5 kg, kad būtų užtikrintas natūralus kiekvienos pakuotės aromatas ir šviežumas iki paskutinio pašaro gabaliuko.

  Privalumai:

  - Daug šviežios mėsos, unikalus paruošimo būdas
  - Sudėtyje nėra GMO
  - Be kviečių, sojų ir glitimo
  - Ingredientai tinkami vartoti žmonėms
  - Pašaras neišsipūčia skrandyje
  - 19% mėsos sulčių – sultingas sausas maistas

  Sudėtis: Šviežia kiauliena (70% Iberijos kiaulienos), džiovinti žirniai, bulvių krakmolas, džiovinti lęšiai, kiaulienos riebalai (tik Iberijos kiaulienos), džiovintų obuolių minkštimas, lašišų aliejus, šalto spaudimo sėmenų aliejus, rozmarino ekstraktas.

  Žali baltymai 24,0%, žalias aliejus ir riebalai 13,0%, žalia ląsteliena 3,5%, žali pelenai 7,8%, žalios skaidulos 2,0%, kalcis 1,6%, fosforas 1,0%, drėgmė (natūraliai susidariusi) 18,0%

  Priedai kilograme: antioksidantai: augalinio aliejaus tokoferolio ekstraktas (1b306 (i)), augalinių ekstraktų mišinys (rozmarinas (Rosmarinus), vynmedis (Vitis), geltonoji šaknis (Curcuma), citrusiniai vaisiai (Citrus), mirta (Eugenia).

  Vitaminai ir mikroelementai: vitaminas A (3a672a) 10 000 TV, vitaminas D3 (3a671) 1600 TV, vitaminas E (3a700) 150 mg; geležis (3b108) 75 mg, chelatinis varis (3b413) 19 mg, chelatinis manganas (3b506) 40 mg, chelatinis cinkas (3b607) 150 mg, jodas 3 mg (3b203) 3 mg, selenas, pagamintas iš CNC-Cereno (seleno) 3060 organinė forma) 0,2 mg.