Platinum VetActive pašaras šunims turintiems viršsvorio

 • Platinum VetActive pašaras šunims turintiems viršsvorio

  Kaina 22.50 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Platinum VetActive mažesnio koloringumo sausas pašaras šunims, turintiems viršsvorio.

  - Pašaro sudėtyje 70% šviežios vištienos
  - Lęšiai - skaidulų šaltinis
  - Sumažintas riebumas – pilnavertis mėsos skonis
  - Rozmarinas gerinti virškinimui
  - Aukštos kokybės aliejai užtikrinantys odos ir kailio sveikatą
  - Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų ekstraktas sveikiems sąnariams

  Kokybiškam šunui pašarui svarbūs ne tik ingredientai, bet ir paruošimo būdas, kuris išsaugo visas maistines medžiagas. PLATINUM pašaras taikant švelnų „garinimo slėgiu“ metodą – mėsos gabalai verda kartu su ryžiais ir daržovėmis nepridėjus vandens, 95 ° C temperatūroje. Dėka gamybos būdo pašare išlieka visos vertingos maistinės medžiagos ir jam suteikiamas išskirtinis skonis. Po virimo pašaras lėtai ir atsargiai išdžiovinamas. Atvėsinus iki kambario temperatūros sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės ir vitaminai, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos. Pašaro masė supjaustoma į gabalėliukus ir iškart supakuojama į hermetiškus aliuminio maišelius, o ne laikoma dideliuose induose. Ši pakuotė užtikrina Platinum šviežumą ir sultingumą ir svarbiausia neleidžia erkėms patekti į pašarą! Maksimalus sauso pašaro maišelio dydis yra 5 kg, kad būtų užtikrintas natūralus kiekvienos pakuotės aromatas ir šviežumas iki paskutinio pašaro gabaliuko.

  Privalumai:

  - Daug šviežios mėsos, unikalus paruošimo būdas
  - Sudėtyje nėra GMO
  - Be kviečių, sojų ir glitimo
  - Ingredientai tinkami vartoti žmonėms
  - Pašaras neišsipūčia skrandyje
  - 19% mėsos sulčių – sultingas sausas maistas

  Sudėtis: Šviežia vištiena (70%), grūsti ryžiai, džiovinti vištienos baltymai, augalinės skaidulos, džiovinti žirniai, džiovinti lęšiai, džiovintų obuolių minkštimas, kokosų aliejus, džiovintos alaus mielės, šalto spaudimo sėmenų aliejus, šalto spaudimo rapsų aliejus, lašišų aliejus, žaliųjų moliuskų ekstraktas, rozmarino ekstraktas.

  Žali baltymai 25%, žali riebalai 10,8%, žalia ląsteliena 8%, žali pelenai 5,9%, kalcis 1,6%, fosforas 0,93%, drėgmė (natūraliai susidariusi) 18,0%.

  Priedai 1 kg: vitaminai: 3a672a/ vitaminas A 10 000 TV, 3a671/ vitaminas D3 1600 TV, 3a700/ vitaminas E 150 mg.

  Mikroelementai: 3b108/geležis 75 mg, 3b413/varis 19 mg, 3b50/manganas 40 mg, 3b607/cinkas 150 mg, 3b203/jodas 3 mg, 3b801/selenas 0,2 mg.

  Kalorijų kiekis 100 g: 275 kcal