Platinum VetActive sausas pašaras senyvo amžiaus šunims

 • Platinum VetActive sausas pašaras senyvo amžiaus šunims

  Kaina 22.50 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 22,5 taškus.
  Gamintojas
 • Platinum VetActive senjorams skirtas pašaras, padės šuniui ilgiau išlikti sveiku ir energingu.

  - Aukštos kokybės baltymai (70% šviežios vištienos)
  - Ryžiai, kuriuose yra gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų
  - Kokosų aliejus, palaikantis smegenų veiklą
  - Alaus mielės organų funkcijoms palaikyti
  - Naujosios Zelandijos žaliųjų moliuskų ekstraktas sveikiems sąnariams
  - Lengvai virškinami ingredientai

  Kokybiškam šunų pašarui svarbūs ne tik ingredientai, bet ir paruošimo būdas, kuris išsaugo visas maistines medžiagas. PLATINUM pašaras taikant švelnų „garinimo slėgiu“ metodą – mėsos gabalai verda kartu su ryžiais ir daržovėmis nepridėjus vandens, 95 ° C temperatūroje. Dėka gamybos būdo pašare išlieka visos vertingos maistinės medžiagos ir jam suteikiamas išskirtinis skonis. Po virimo pašaras lėtai ir atsargiai išdžiovinamas. Atvėsinus iki kambario temperatūros sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės ir vitaminai, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos. Pašaro masė supjaustoma į gabalėliukus ir iškart supakuojama į hermetiškus aliuminio maišelius, o ne laikoma dideliuose induose. Ši pakuotė užtikrina Platinum šviežumą ir sultingumą ir svarbiausia neleidžia erkėms patekti į pašarą! Maksimalus sauso pašaro maišelio dydis yra 5 kg, kad būtų užtikrintas natūralus kiekvienos pakuotės aromatas ir šviežumas iki paskutinio pašaro gabaliuko.

  Privalumai:

  - Daug šviežios mėsos, unikalus paruošimo būdas
  - Sudėtyje nėra GMO
  - Be kviečių, sojų ir glitimo
  - Ingredientai tinkami vartoti žmonėms
  - Pašaras neišsipūčia skrandyje
  - 19% mėsos sulčių – sultingas sausas maistas

  Sudėtis: Šviežia vištiena (70%), skaldyti ryžiai, džiovinti vištienos baltymai, džiovinti žirneliai, džiovintos alaus mielės, augalinis pluoštas, džiovintų obuolių minkštimas, džiovinti lęšiai, kokosų aliejus, šalto spaudimo sėmenų aliejus, lašišų aliejus, žaliųjų moliuskų ekstraktas, rozmarinų ekstraktas

  Žali baltymai 25,8%, žali riebalai 12%, žalia ląsteliena 4,9%, žali pelenai 6%, kalcis 1,5%, fosforas 0,93%, drėgmė (natūraliai susidariusi) 18,0%.

  Priedai 1 kg: vitaminai: 3a672a/vitaminas A 10 000 TV, 3a671/vitaminas D3 1600 TV, 3a700/vitaminas E 150 mg. Mikroelementai: 3b108/geležis 75 mg, 3b413/varis, 19 mg, 3b50/manganas 40 mg, 3b607/cinkas 150 mg, 3b203/jodas 3 mg, 3b801/selenas 0,2 mg.

  Kalorijų kiekis 100 g: 292 kcal