Simple Solution Stain & Odour Remover dėmių valiklis

 • Simple Solution Stain & Odour Remover dėmių valiklis

  Kaina 10.90 
  Pirkdami galite gauti 10,9 taškų.
  Gamintojas
 • Tik internetu

  Dėmių valiklis ir dezodorantas.

  Unikalioje formulėje yra Pro-Bacteria kompleksas, gaminantis fermentus, kurie pašalina naminių gyvūnėlių paliktas dėmes ir kvapus. Dėl didelio efektyvumo rekomenduojama organiškai pašalinti sunkiai įveikiamas šlapimo, išmatų ir vėmalų dėmes. Puikiai tinka dėmėms ir kvapams pašalinti nuo paviršių, tokių kaip kilimai, apmušalai, lovos ir drabužiai.

  Prieš naudojimą:

  Pašalinkite visus nešvarumus (skysčius ir kietus). Gerai suplakite ir patikrinkite spalvos atsparumą mažoje, nematomoje vietoje. Medinių grindų atveju – pasidomėkite pardavėjo rekomendacijomis. Nenaudoti ant odinių paviršių.

  Naudojimo instrukcijos:

  Naudojimas: Prieš naudojimą purškimo buteliuką rekomenduojama papurtyti! Prieš naudojimą pašalinkite šlapimo ar skysčio perteklių. Purškite tiesiai į dėmę (kilimai, baldai, drabužiai ir tt, atsparūs vandeniui pluoštai), kruopščiai sudrėkindami, kad būtų padengtas visas plotas. Leiskite priemonei veikti 5 minutes ir tada nusausinkite plotą popierine servetėle. Ne vėliau kaip po 48 val. Plotas yra sausas ir švarus! Jei purvas yra plačiai ir giliai įsiskverbęs, gali prireikti pakartotinio naudojimo.

  Sudedamosios dalys: distiliuotas vanduo, natūralios nepatogeninės bakterijos, denat. etanolis, natūralūs fermentai, ploviklis ir aromatas.Saugos patarimai:

  Patekus į akis, 15 minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.