Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas šunims

 • Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas šunims

  Kaina 24.90 
  Pirkdami galite gauti 24,9 taškus.
  Gamintojas
  Pristatymas
  Užsakomoji prekė
 • Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su vištiena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Tai visavertis pašaras šunims.Mūsų laisvėje laikomos vištos yra auginamos etiškai.

  Naujosios Zelandijos ganyklose jos turi erdvės tyrinėti ir yra maitinamos tinkamu pašaru. Skirtingai nei daugelio įmonių, kurios savo gaminamuose produktuose naudoja gamyklose užaugintų vištų mėsą.

  - Rankomis pagamintos ir ore išdžiovintos granulės savyje išlaiko iš ingredientų gautas maistines medžiagas.
  - 96 % vištienos, organų, kaulų ir Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų. Šis maistas atitinka biologinius šuns poreikius.
  - Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.
  - Sudėtyje yra naudojamas tik vienas baltymas, todėl sausas maistas yra tinkamas jautrų virškinimą turintiems augintiniams.
  - Taikomi ganyklinės gyvulininkystės principai. Vištos auginamos laisvėje – Naujosios Zelandijos ganyklose.
  - Sudėtyje esanti vištiena yra be GMO, hormonų, antibiotikų ar augimą skatinančių priedų.
  - Nėra glicerino, grūdų ar aukštą glikemiją turinčių ingredientų, tokių kaip bulvių ar tapijokos krakmolo.
  - Ziwi Peak produkcija yra etiška ir tvari. Gyvūnai auginami laisvėje, nenaudojant augimą skatinančių hormonų, o jų Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra tvariai auginamos geriausiai vertinamuose žuvininkystės ūkiuose.


  Sudėtis: 93 % vištiena ir vištos organai (vištiena, vištos kepenys, vištos širdis, vištos kaulai), Naujosios Zelandijos žaliosios midijos (3 %), lecitinas, inulinas iš cikorijos, džiovinti rudadumbliai, mineralai ir vitaminai, druska, petražolės.

  Priedai 1 kg. Maistiniai priedai: natrio chloridas 2700 mg, cinko aminorūgščių kompleksas 380 mg, vario aminorūgščių kompleksas 66 mg, geležies aminorūgščių kompleksas 65 mg, mangano aminorūgščių kompleksas 36 mg, seleno mielės 31 mg, vitaminas D3 67 TV.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 44 %, žali riebalai 36 %, žali pelenai 10 %, žalia ląsteliena 1 %, drėgnis 8 %.

  Metabolizuojama energija: 5500 kcal/kg

  Maitinimo normos

  Jūsų šuo yra unikalus, todėl šėrimo kiekis skirsis priklausomai nuo aktyvumo lygio ir gyvenimo etapo. Kaip atspirties tašką naudokite šėrimo normų lentelę, kuri yra ant pakuotės, ir prireikus jį pakoreguokite. Įsitikinkite, kad jūsų augintinis visada šalia turi pakankamai šviežio geriamo vandens.

  Šuniukams ir nėščioms/žindančioms patelėms dienos normos dydį padvigubinkite ir šerkite 2–3 kartus per dieną.