Acana Senior sausas maistas šunims

 • Acana Senior sausas maistas šunims

  Kaina 62.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Visų veislių, vyresniems šunims su vištiena ir plekšnėmis. 65 % gyvūninių ingredientų ir 35 % daržovių, vaisių bei žolelių

  Gamintojas
 • Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų. Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus.

  Mūsų ACANA Senior vyresnio amžiaus šunų receptas sukurtas padėti puoselėti augintinių sveikatą. Šiame recepte net 65 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 35 %. Receptas yra specialiai sukurtas tam, kad Jūsų vyresnio amžiaus augintiniai būtų aprūpinti aukščiausios kokybės maistinėmis medžiagomis. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Ingredientai pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis ir mažesniu kalorijų kiekiu, kad palaikytų vyresnio amžiaus šunų sveikatą bei tinkamą svorį.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.

  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Geras virškinimas. Skaidulos ir prebiotikai, tokie kaip džiovintos cikorijos šaknys, padeda palaikyti gerą virškinimą.
  - Odos ir kailio sveikata. Subalansuotos omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys padeda palaikyti sveiką odą ir blizgantį kailį.
  - Stiprus imunitetas. Antioksidantai iš vaisių ir daržovių padeda palaikyti stiprų imunitetą.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (19 %), vištienos miltai (18,5 %), raudonieji lęšiai, žalieji žirniai, kalakutienos miltai (6 %), šviežios vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (5 %), silkės miltai (4%), žirnių ląsteliena, kiaušiniai (4 %), neapdirbtos plekšnės (4 %), žuvų aliejus (3 %), avinžirniai, žalieji lęšiai, geltonieji žirniai, žirnių krakmolas, vištienos riebalai (1 %), neapdirbtos kalakuto kepenys (0,5 %), džiovinti rudadumbliai, švieži moliūgai, švieži sviestiniai moliūgai, šviežios morkos, švieži obuoliai, šviežios kriaušės, šviežios cukinijos, džiovintos cikorijos šaknys, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži burokėlių lapai, švieži ropių lapai, spanguolės, mėlynės, saskatūno uogos, ciberžolė, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, erškėtuogės.

  Priedai / 1 kg. Technologiniai priedai: iš aliejaus gaunamas tokoferolių ekstraktas (1b306(i)) 121 mg, citrinos rūgštis (3a300) 40 mg, rozmarino ekstraktas 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chloridas (3a890) 700,o mg, cinkas (3b606) 75,0 mg, varis (3b406) 5,5 mg, vitaminas B1 (3a821) 25,0 mg, vitaminas B5 (3a841) 8,0 mg, vitaminas B6 (3a831) 7,5 mg, vitaminas A (3a672a) 7500 TV, vitaminas D3 (3a671) 1000 TV, vitaminas E (3a700) 100 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) NCIMB 10415: 2,2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 33,0 %, žali riebalai 14,0 %, žali pelenai 7,0 %, žalia ląsteliena 6,0 %, drėgnis 12,0 %, kalcis 1,5 %, fosforas 1,1 %, Omega-6 riebalų rūgštys 2,2 %, Omega-3 riebalų rūgštys 1,0 %, DHA/EPA 0,3 %/0,3 %.

  Metabolizuojama energija: 3325 kcal/kg (399 kcal 250 ml/120 g puodelyje). Kalorijų paskirstymas: 35 % iš baltymų, 29 % iš angliavandenių ir 36 % iš riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Kokia yra Acana Senior sauso maisto sudėtis?
   Acana Senior sauso maisto sudėtis apima 65% kokybiškų gyvūninių ingredientų, tok ias šviežią kanadietišką vištieną ir neapdirbtas plekšnes. Taip pat, sudėtyje yra apie 35% vaisių, daržovių ir žolelių. Maistas yra pagamintas be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
  • Kokią naudą suteikia Acana Senior sausas maistas šunims?
   Acana Senior sausas maistas šunims padeda puoselėti augintinių sveikatą. Jis padeda palaikyti gera virškinimą dėl skaidulų ir prebiotikų, kurie yra sudėtyje. Maistas taip pat padeda palaikyti sveiką odą ir blizgantį kailį dėl subalansuotų omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių. Jis taip pat stiprina imunitetą dėl antioksidantų iš vaisių ir daržovių. Dar viena nauda yra trokštamas skonis, kurį suteikia šaltyje džiovintos kepenys.
  • Ar Acana Senior sausas maistas tinka vyresnio amžiaus šunims?
   Taip, Acana Senior sausas maistas yra specialiai sukurtas vyresnio amžiaus šunims. Jis yra subalansuotas su mažesniu kalorijų kiekiu, kad palaikytų tinkamą svorį. Taip pat, jame nėra grūdinių ingredientų, kurių virškinimas gali būti sunkesnis šunims, kurie jau sensta. Maistas aprūpina vyresnio amžiaus šunis aukščiausios kokybės maistinėmis medžiagomis.