Platinum Adult maistas šunims su Iberijos kiauliena ir daržovėmis

 • Platinum Adult maistas šunims su Iberijos kiauliena ir daržovėmis

  Kaina 17.90 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 17,9 taškų.
  Gamintojas
 • Platinum visavertis subalansuotas sausas pašaras suaugusiems šunims su Iberijos kiaulių mėsa ir daržovėmis:

  - 70% šviežios Iberijos kiaulienos
  - Bulvės kokybiškas angliavandenių šaltinis (be grūdų)
  - Daržovės, kuriose gausu natūralių antioksidantų
  - Žaliųjų lukštų ekstraktas, vaisiai ir daržovės bei keletas naudingų žolelių

  Platinum visavertis sausas pašaras suaugusiems šunims su Iberijos kiaulių mėsa ir daržovėmis pagamintas iš natūralių produktų, kurie lengvai virškinami, todėl tinka visiems šunims, nepriklausomai nuo amžiaus ar veislės. Platinum Iberico + Greens yra specialiai sukurtas siekiant pagerinti mitybą ir neturi priedų, kurie galėtų būti kenksmingi šuniui. Pašare yra svarbių sveikatai ir energijos poreikui palaikyti vitaminų, o vertingos žolelės skatina medžiagų apykaitą.

  Platinum sausas pašaras suaugusiems šunims su Iberijos kiauliena pagamintas tik iš aukštos kokybės ingredientų, kurie taip pat tinkami naudoti žmonėms.

  Mažiausiai 70 % šviežios mėsos
  Bulvės aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
  Šaltai spausti aliejai, užtikrinantys optimalų riebalų balansą
  Žaliųjų midijų lukštų ekstraktas, vitaminas K1, vaisiai, įvairios daržovės ir daugybė svarbių žolelių
  Platinum pašaruose nėra skerdienos likučių, atraktantų, prieskonių, skonio stipriklių, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Tokiu būdu mes užtikriname, kad pašaras būtų lengvai virškinamas šuniui.

  Taikant švelnų „garinimo slėgiu“ metodą, mėsos gabalai verda kartu su bulvėmis, nepridėjus vandens tik 95 ° C temperatūroje. Grynos koncentruotos mėsos sultys sudaro 19 proc. pašaro, tai yra daugiau nei kituose šunų pašaruose. Dėka gamybos būdo pašare išlieka visos vertingos maistinės medžiagos ir jam suteikiamas išskirtinis skonis. Po virimo pašaras lėtai ir atsargiai išdžiovinamas.

  Atvėsinus iki kambario temperatūros sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės ir vitaminai, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos. Pašaro masė supjaustoma į gabalėliukus ir iškart supakuojama į hermetiškus aliuminio maišelius, o ne laikoma dideliuose induose. Ši pakuotė užtikrina Platinum šviežumą ir sultingumą ir svarbiausia neleidžia erkėms patekti į pašarą! Maksimalus sauso pašaro maišelio dydis yra 5 kg, kad būtų užtikrintas natūralus kiekvienos pakuotės aromatas ir šviežumas iki paskutinio pašaro gabaliuko.

  Iberijos kiaulė

  Kas nežino pasaulyje garsaus džiovinto Jamón de Pata Negra kumpio, dar kitaip vadinamo Jamón Ibérico de Bellota? Šis kumpis yra ypatingas dėl savo kilmės. Jis kilęs iš Pirėnų kiaulės, kuris papraščiau vadinamas "juoda kiaule".

  Iberijos kiaulės veislė yra pusiau laukinės prigimties, paplitusi pietvakarių Ispanijos (Andalūzija, Estremadūra) ir Portugalijoje (Alentežas).

  Iberijos kiaulės apibūdinimas

   "Cerdo Ibérico" (Ispaniškas pavadinimas) beveik visuomet laikomos tik natūraliai gamtoje. Ši pusiau laukinė kiaulė su būdingais savo veisliai juodais šeriais nerūpestingai gyvena kamštinio ąžuolo ir karkasinio ąžuolo miškuose. Minta gilėmis, žolėmis, bei žolelėmis.

   Ši yapatinga Iberijos kiaulės mityba suteikia jos mėsai nepakartojamą riešutų skonį.Gainiava didelėje erdvėje užtikrina vertingą riebalų kaupimąsį gyvūno raumenyse. Tai suteikia mėsai sveiką - marmurinę tekstūrą, nes jis taip pat žinoma kaip ir garsieji Kobės galvijai.

  Iberijos kiauliena puikiai tinka mūsų sausam šunų pašarui, nes jos minkštumas pasižymi daugybe išskirtininių savybių: mažai cholesterolio, bei daugybe nesočiųjų riebalų rūgščių. Be kitų medžiagų, jame yra folio rūgšties, vitamino E ir B, taip pat daugybė mineralų, tokių kaip varis, geležis, cinkas, magnis, kalcis ir fosforas.

  Sudėtis: Šviežia kiauliena (70 %), džiovintos bulvės, džiovinta žuvis,džiovintos alaus mielės, džiovintų obuolių minkštimas, lašišų aliejus, jukos ekstraktas, šalto spaudimo linų sėmenų aliejus, šalto spaudimo alyvuogų aliejus, žaliųjų midujų ekstraktas, džiovintos morkos, džiovinti pomidorai, džiovintos afrikietiškos medetkos, džiovintos kiaulpienės, džiovinti brokoliai, džiovinta žalia arbata, džiovintos ramūnėlės, džiovintas raudonėlis, džiovinto erškėčio sėklos, džiovintų spanguolių sėklos, džiovinti jūrų dumbliai, kalio chloridas.

  Priedai: Vitaminas: (3a672a) vitaminas A 10,000 IU, (3a671) vitaminas D3 1,600 IU, (3a700) vitaminas E 150 mg. Mikroelementai: (3b104) geležies Fe (geležies sulfatas, heptahidratas) 75 mg, (3b201) jodas I (kalio jodidas) 3 mg, (E-4) varis Cu (vario sulfatas, pentahidratas) 19 mg, (3b503) manganas Mn (mangano sulfatas, monohidratas) 40 mg, (3b603) cinkas Zn (cinko oksidas) 50 mg, (3b607) cinkas Zn (glicino cinko chelatas, hidratas) 100 mg, (E-8) selenas Se (natrio selenitas) 0.4 mg.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 23,0%, žalias aliejus ir riebalai 14,0%, žali pelenai 7,8%, žalios skaidulos 2,0%, kalcis 1,6%, fosforas 1,0%, drėgmė (natūraliai susidariusi) 19,0%

  Šėrimo nurodymai:
  Platinum sausas pašaras suaugusiems šunims su Iberijos kiauliena labai aukštos kokybės. Prašome atkreipti dėmesį prieš šeriant į šiuos punktus:
  - Duoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą vandeniu
  - Neleiskite pašarui ilgai brinkti, geriausia duoti iš karto
  - Visada laikykite pasiekiamo šviežio vandens
  - Iš pradžių duokite mažesnį kiekį, nei rekomenduojama
  - Tik jei prireiks padidinkite