Ziwi Peak Tripe&Lamb Air Dried sausas maistas šunims

 • Ziwi Peak Tripe&Lamb Air Dried sausas maistas šunims

  Kaina 24.90
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 24,9 taškus.
  Gamintojas
  Pristatymas
  Užsakomoji prekė
 • Ziwi Peak sausas maistas su žarnokais ir ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Tai visavertis pašaras šunims.

  Tai vieno baltymo receptas, kurio sudėtyje yra daugiau nei 35 % maistingų ir labai skanių žaliųjų žarnokų, natūralaus vitaminų, mineralų ir probiotikų šaltinio.

  - Rankomis pagamintos ir ore išdžiovintos granulės savyje išlaiko iš ingredientų gautas maistines medžiagas.
  - 96 % ėrienos, organų, kaulų ir Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų. Šis maistas atitinka biologinius šuns poreikius.
  - Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.
  - Sudėtyje yra naudojamas tik vienas baltymas, todėl sausas maistas yra tinkamas jautrų virškinimą turintiems augintiniams.
  - Taikomi ganyklinės gyvulininkystės principai. Ėriukai auginami laisvėje – Naujosios Zelandijos ganyklose.
  - Sudėtyje esanti ėriena yra be GMO, hormonų, antibiotikų ar augimą skatinančių priedų.
  - Nėra glicerino, grūdų ar aukštą glikemiją turinčių ingredientų, tokių kaip bulvių ar tapijokos krakmolo.
  - Ziwi Peak produkcija yra etiška ir tvari. Gyvūnai auginami laisvėje, nenaudojant augimą skatinančių hormonų, o jų Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra tvariai auginamos geriausiai vertinamuose žuvininkystės ūkiuose.


  Sudėtis: 93 % ėriuko organai ir ėriena (ėriuko žarnokai, ėriena, ėriuko širdis, ėriuko kepenys, ėriuko plaučiai, ėriuko inkstai, ėriuko kaulai), Naujosios Zelandijos žaliosios midijos (3 %), lecitinas, inulinas iš cikorijos, džiovinti rudadumbliai, mineralai ir vitaminai, druska, petražolės.

  Priedai 1 kg. Maistiniai priedai: natrio chloridas 2700 mg, cinko aminorūgščių kompleksas 380 mg, vario aminorūgščių kompleksas 66 mg, geležies aminorūgščių kompleksas 65 mg, mangano aminorūgščių kompleksas 36 mg, seleno mielės 31 mg, vitaminas D3 134 TV.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 39 %, žali riebalai 34 %, žali pelenai 10 %, žalia ląsteliena 1 %, drėgnis 8 %.

  Metabolizuojama energija: 5200 kcal/kg

  Maitinimo normos

  Jūsų šuo yra unikalus, todėl šėrimo kiekis skirsis priklausomai nuo aktyvumo lygio ir gyvenimo etapo. Kaip atspirties tašką naudokite šėrimo normų lentelę, kuri yra ant pakuotės, ir prireikus jį pakoreguokite. Įsitikinkite, kad jūsų augintinis visada šalia turi pakankamai šviežio geriamo vandens.

  Šuniukams ir nėščioms/žindančioms patelėms dienos normos dydį padvigubinkite ir šerkite 2–3 kartus per dieną.