Acana Adult Large Breed sausas šunų maistas

 • Acana Adult Large Breed sausas šunų maistas

  Kaina 60.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 60,9 taškų.

  Didelių veislių (nuo 25 kg), suaugusiems šunims su vištiena, kalakutiena ir plekšnėmis. 60 % gyvūninių ingredientų ir 40 % daržovių, vaisių bei žolelių.

  Gamintojas
 • Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.

  Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Štai kodėl mūsų ACANA Adult Large Breed receptas yra apgalvotai sukurtas siekiant patenkinti unikalius didelių veislių šunų poreikius. Šiame recepte net 60 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 40 %. Šis receptas šunims suteikia reikalingų maistinių medžiagų ir baltymų. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Tinka didelių ir milžiniškų veislių šunims nuo 1 metų amžiaus, sveriantiems daugiau nei 25 kg.
  - Didelis kalcio kiekis padeda palaikyti sveikus kaulus ir sąnarius.
  - Granulės pritaikytos didelių ir milžiniškų veislių šunims.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.


  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvūninės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti savo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkių. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.


  Sudėtis: Šviežia vištiena (16 %), vištienos miltai (16 %), raudonieji lęšiai, žalieji žirniai, kalakutienos miltai (6 %), avinžirniai, šviežios vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (4 %), silkių miltai (4 %), kiaušiniai (4 %), neapdirbtos plekšnės (4 %), žuvų aliejus (3 %), vištienos riebalai (2,5 %), žalieji lęšiai, geltonieji žirniai, žirnių ląsteliena, žirnių krakmolas, neapdirbtos kalakuto kepenys (0,5 %), druska, džiovinti rudadumbliai, švieži moliūgai, švieži sviestiniai moliūgai, šviežios morkos, švieži obuoliai, šviežios kriaušės, šviežios cukinijos, džiovintos cikorijos šaknys, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži burokėlių lapai, švieži ropių lapai, spanguolės, mėlynės, saskatūno uogos, ciberžolė, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, erškėtuogės.

  Priedai / 1 kg. Technologiniai priedai: iš aliejaus gaunamas tokoferolių ekstraktas (1b306(i)) 121 mg, citrinos rūgštis (3a300) 40 mg, rozmarino ekstraktas 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chloridas (3a890) 700,o mg, cinkas (3b606) 112,5 mg, varis (3b406) 11,0 mg, vitaminas B1 (3a821) 25,0 mg, vitaminas B5 (3a841) 8,0 mg, vitaminas B6 (3a831) 7,5 mg, vitaminas A (3a672a) 5625 TV, vitaminas D3 (3a671) 750 TV, vitaminas E (3a700) 75 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) NCIMB 10415: 2,2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 31,0 %, žali riebalai 15,0 %, žali pelenai 7,0 %, žalia ląsteliena 6,0 %, drėgnis 12,0 %, kalcis 1,4 %, fosforas 1,1 %, Omega-6 riebalų rūgštys 2,4 %, Omega-3 riebalų rūgštys 1,2 %, DHA/EPA 0,4 %/0,4 %.

  Metabolizuojama energija: 3375 kcal/kg (405 kcal 250 ml/120 g puodelyje). Kalorijų paskirstymas: 32 % iš baltymų, 38 % iš angliavandenių ir 30 % iš riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Kas yra Acana Adult Large Breed sausas maistas šunims?
   Acana Adult Large Breed sausas maistas šunims yra maistas be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų, sukurtas atsižvelgiant į didelių veislių šunų unikalius poreikius. Jis sudarytas iš 60% kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės, bei 40% vaisių, daržovių ir žolelių. Maistas suteikia šunims reikalingų maistinių medžiagų ir baltymų.
  • Kokios yra pagrindinės ACANA Adult Large Breed sauso maisto šunims ypatybės?
   Pagrindinės ACANA Adult Large Breed sauso maisto šunims ypatybės yra šie:
   • Pagrindinis ingredientas yra šviežia kanadietiška vištiena, užšaldoma pačiame jų šviežume, kad būtų išsaugomos maistinės medžiagos.
   • Tinka didelių ir milžiniškų veislių šunims nuo 1 metų amžiaus, sveriantiems daugiau nei 25 kg.
   • Didelis kalcio kiekis padeda palaikyti sveikus kaulus ir sąnarius.
   • Granulės pritaikytos didelių ir milžiniškų veislių šunims.
   • Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
   • Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.
  • Kas daro ACANA maistą išskirtinį?
   ACANA maistas yra išskirtinis dėl šių priežasčių:
   • Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais, kad patenkintų šuns evoliucinius poreikius.
   • Viso grobio (WholePrey) supermaistas, kuris pateikia paukštieną, žuvį, organus, kremzlę ir kaulus - natūralias maistines medžiagas patogiausioje formoje.
   • Švieži, neapdirbti ingredientai iš vietinių ūkių, kuriais galima pasitikėti.
   • Trokštamas skonis dėl šaltyje džiovintų kepenų papildymo.